Bytový designer

Dovolujeme si vám nabídnout služby bytového návrháře, který vám pomůže s řešením celého nebo části bytového interiéru. Právě na bytový design je dnes kladen největší důraz. Nabízíme zaměření a konzultaci, kterou provádíme na místě a následně zpracujeme grafický návrh interiéru. Nabízíme i návrhy online, na základě námi zaslanéhoho dotazníku. Projektujeme interiéry v 3D podobě. Návrhy kuchyní, návrhy obývacích pokojů, návrhy dětských pokojů nebo studentských pokojů i ložnice, koupelny, nebo moderní kanceláře a jiné, zpracováváme dle domluvy cca. do 14.dnů (dle obsazených termínů). Zaměření, konzultace, popř.nezávazná cenová nabídka je samozřejmostí. Naše designérské studio vám může ušetřit čas i peníze. U bytového architekta platí cena dohodou, u designéra viz cena návrhu.

Kontakt na bytového designéra.

Co můžete očekávat od našich návrhářů

Profesionální přístup a především někoho, kdo vyslechne vaše přání a potřeby, které na základě svých zkušeností přizpůsobí vašemu prostoru i finančním možnostem. Bytového designéra, který bude zároveň svým způsobem psycholog, a na základě jednoduchých dotazů pozná (a snad to nebude znít příliš mysticky) vaši duši – cit pro barvy, styl i vnímání prostoru.

Design a  zkušenosti návrháře

Jsme tým bytových designérů, věnující se již 15 rokem oblasti bytového designu. Přistupujeme ke každé zakázce zodpovědně a individuálně. Při ukončení naší spolupráce vás poprosíme, o napsání své zkušenost s námi, která slouží jako reference pro další zákazníky. Ukázku našich návrhů můžete zhlédnout níže, nebo v pořadu  Sama doma 19:51s.

Bytový designer Jiří Čtvrtek

Bytový designér Pavla Beranová

Hledáte: Bytový designér Praha , bytový designér Brno , bytový designer Ostrava , bytový designer Hradec Králové