Návrhy a realizace interiérů

Návrhy koupelen ve 3D

Kvalitní návrhy koupelen , jak v panelovém bytě tak rodinném domě, se zaměřením na design a praktičnost. Poradíme vám, zda je vzhledem k rozměrům prostoru možné umístit sprchový kout , vanu či bidet, toaletní mísy, nebo dvouumyvadlo. Pomůžeme vám v rozhodování mezi několika sériemi obkladu i dlažby. Vizualizací koupelny v realistickém 3D návrhu předejde případným přešlapům při samotné realizaci.

 

 

3D fotogalerie návrhů koupelen

Koupelnové studio nebo bytový architekt?

Nejsme koupelnové studio, jsme bytoví architekti, kteří sladí koupelnu se zbytkem interiéru a naopak, čímž Vás vyvarujeme přehmatu ve výběru designu obkladů, dlažby a výmalby s dekoraci. Prostor nejen navrhneme, ale i nezávazně naceníme ověřenými firmami se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Jaký sprchový kout do vaší koupelny?

Při zařizování koupelny bude toto jedna z otázek, kterou budete muset řešit.

Koupelna moderní styl – je důležité zohlednit velikost i její styl. Do moderních nebo malých koupelen se více hodí sprchový kout bezrámový nebo sprchové dveře. Výhodou je, že v prostoru působí vzdušně a malé koupelny ještě více nezmenšuje. Do velkých moderních,  jsou vhodnější sprchové kouty typu Walk-in. Přizpůsobí se vašemu požadavku na prostor, jelikož se vyrábí na míru. Je možné je objednat s vaničkou, nejlépe však vynikne přímo na podlaze se zabudovaným odtokovým žlabem nebo vpustí.

 

 

Koupelna klasický  styl – pakliže upřednosňujete klasiku a nižší pořizovací cenu, pak si jistě vyberete ze široké nabídky sprchových koutů rámových. Vzhledem k tomu, že jsou skla zasazena do obvodové konstrukce, zvyšuje se jejich odolnost proti nešetrnému zacházení.

 

 

   

 

Návrhy koupelen Praha  Grafický návrh kupelnových skříněk

Návrh koupelny Žďár nad Sázavou  3D návrh koupelny Vysočina Dlouhé  Návrh interiéru koupelny Klafar