Světlá
koupelna

Chci vidět více

Moderní
design
koupelny

Chci vidět více

Koupelnový
nábytek z Ikea

Chci vidět více

Moderní
venkovský styl
koupelny

Chci vidět více

Nadčasový prostor – koupelna, návrh této koupelny je navržen tak, aby působil nadčasově a moderně. Obklad https://www.keraservis.cz/atlas-concorde-ewall-night-ewall-night/   působí atypicky a netradičně a zároveň nepůsobil mohutně.Úložný prostor v této koupelně je až dostačující díky vysokých skříní až do stropu, které jsou oživeny otevřenou policí pro ručníky. LAUFENhttps://www.laufen.cz/katalog/designove-serie/total-bathroom-sets/ilbagnoalessi-one/umyvadlo-nabytku-odkladaci-plocha-vpravo-814973umyvadlo LAUFEN tvoří zajímavý prvek této koupelny, kde nesmí chybět […]

Nadčasový prostor - koupelny

Chci vidět více

Přibyslav Nová koupelna ve starém domě  K rekonstrukci malé koupelny v domě starém skoro 100 let se manželé odhodlávali několik let. Koupelna byla velkým přáním paní majitelky a obklady již dlouho vybírala – zvolený obklad je od firmy Rako ze série Garda https://www.rako.cz/cs/inspirace/koupelny/garda/?catalogDetail=true – obklad je v několika barevných odstínech. Šedá je krásná a elegantní, […]

Design koupelny

Chci vidět více

Černá je
luxusní

Chci vidět více

Pračka
do koupelny
v podkroví

Chci vidět více

Vana
sprchový
kout a wc

Chci vidět více

3 děti do
koupelny

Chci vidět více

Design
sprchového
koutu - Praha

Chci vidět více

Koupelny
v rodinném
domě

Chci vidět více

Návrhy interieru koupelen

Kvalitní návrhy koupelen , jak v panelovém bytě tak rodinném domě, se zaměřením na design a praktičnost. Poradíme vám, zda je vzhledem k rozměrům prostoru možné umístit sprchový kout , vanu či bidet, toaletní mísy, nebo dvouumyvadlo. Pomůžeme vám v rozhodování mezi několika sériemi obkladu i dlažby. Vizualizací koupelny v realistickém 3D návrhu předejde případným přešlapům při samotné realizaci.

3D fotogalerie návrhů koupelen

Koupelnové studio nebo bytový architekt?

Nejsme koupelnové studio, jsme bytoví architekti, kteří sladí koupelnu se zbytkem interiéru a naopak, čímž Vás vyvarujeme přehmatu ve výběru designu obkladů, dlažby a výmalby s dekoraci. Prostor nejen navrhneme, ale i nezávazně naceníme ověřenými firmami se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Jaký sprchový kout do vaší koupelny?

Při zařizování koupelny bude toto jedna z otázek, kterou budete muset řešit.

Koupelna moderní styl – je důležité zohlednit velikost i její styl. Do moderních nebo malých koupelen se více hodí sprchový kout bezrámový nebo sprchové dveře. Výhodou je, že v prostoru působí vzdušně a malé koupelny ještě více nezmenšuje. Do velkých moderních,  jsou vhodnější sprchové kouty typu Walk-in. Přizpůsobí se vašemu požadavku na prostor, jelikož se vyrábí na míru. Je možné je objednat s vaničkou, nejlépe však vynikne přímo na podlaze se zabudovaným odtokovým žlabem nebo vpustí.

Koupelna klasický  styl – pakliže upřednostňujete klasiku a nižší pořizovací cenu, pak si jistě vyberete ze široké nabídky sprchových koutů rámových. Vzhledem k tomu, že jsou skla zasazena do obvodové konstrukce, zvyšuje se jejich odolnost proti nešetrnému zacházení.

Návrhy koupelen Praha  Grafický návrh kupelnových skříněk 
Návrh koupelny Žďár nad Sázavou  3D návrh koupelny Vysočina Dlouhé  Návrh interiéru koupelny Klafar