Podkroví Návrh interiéru koupelny v podkroví – náš architekt zhotovil 3D návrhy podkrovního prostoru. S požadavkem vypracovat grafický návrh v podkroví, se v této době setkáváme čím dál častěji. Vzhledem k dokončování stavebních prací na rodinných domech, jsou podkrovní interiéry aktuálním tématem. Podkrovní návrhy Návrh v podkrovním prostoru domu má svá úskalí.

Podkrovní
koupelna

Chci vidět více

Návrh malé koupelny – naši architekti nabízí dokonalé řešení malých interiérů s možností realizace za rozumné ceny. V bytě část Prahy 4 vypracoval náš bytový designér Tomáš Jáger.

Malý byt
v Praze

Chci vidět více

Koupelna Všechny koupelny si zaslouží design který odpovídá prostoru a požadavkům zákazníka. Návrh koupelna modrá, design, který vytvořila naše kolegyně.

Modrá
je dobrá

Chci vidět více

Praha Redesign si zasloužila koupelna s oknem v bytě 3+1. K té se rozhodla rodina z Prahy. Při vstupu do koupelny jsem hned po ruce umístil větší umyvadlo se skříňkou a držákem na ručník. Vedle skříňky jsou rošty vyrobené ze saunových latí, které slouží jako poličky na ručníky a jiné koupelnové doplňky. Tyto poličky dodávají […]

Koupelna
s oknem

Chci vidět více

3D koupelna – v navrhování koupelen ve 3D patříme k nejlepším. Náš 3D návrh řeší i ty nejmenší detaily, které by vám mohly uniknout.

3D návrh
menší
koupelny

Chci vidět více

Online Bytoví designéři zaměření na navrhování on-line koupelen. Návrh koupelen online nebo panelákové rekonstrukce jsou pro nás výzva.

Návrh
koupelny
on-line

Chci vidět více

Bytoví architekti zaměřeni na řešení malých koupelen. Návrh malé koupelny zpracujeme ve Středočeském kraji a jeho okolí za rozumné ceny.

Malé
koupelny

Chci vidět více

Panelák V grafickém 3D návrhu panelákové koupelny vyřešíme optimální dispozici zařizovacích předmětů vzhledem k prostoru a požadavkům zákazníka. Grafické 3D návrhy panelákových koupelen online. Inspirujte se dalšími interiéry v panelovém bytě, které jsou dispozičně náročné. Nebo vás zajímá jak vyřešit hluk v paneláku?

Panelákové
koupelny

Chci vidět více

Návrh WC – koupelna v Telči Bytový architekt Telč , návrhy interiérů Telč , dětských pokojů v Telči, obývacích pokojů Telč , kuchyní v Telči , ložnice Telč  , koupelny Telčské

WC
v koupelně

Chci vidět více

Návrh útulné koupelny v Mladé Boleslavi. Dětské pokoje, kuchyně, obývací pokoje, koupelny, rodinné domy, byty i panelákové byty Mladá Boleslav.

Koupelna
Mladá Boleslav

Chci vidět více

Návrhy malých koupelen v bytě nebo domě nabízí naši designéři za rozumnou cenu i online.

Design
koupelny

Chci vidět více

Černá byla hlavním požadavkem mladého páru, který zařizuje novostavbu rodinného domu na Vysočině.Černá kuchyň, černý obývací pokoj a samozřejmě i koupelna.Černá je barva luxusu a elegance – černé se v koupelně nemusíte vyhýbat a dlažba Dlažba Cir Metallo ruggine je v mixu barev v metalickém designu. https://www.siko.cz/dlazba-cir-metallo-ruggine-50×100-cm-mat-1060311/p/1060311 stejně jako Dekor Cir Metallo nero strong – […]

Koupelna
v černém

Chci vidět více

Světlá
koupelna

Chci vidět více

Moderní koupelna – držíme se trendu moderních koupelen kdy jako bytoví architekti využíváme velkoformátové obklady. V návrhu jsme použili obklady o velikosti 59,6 x 119,3 cm ze série Ozone. Dlažba i obklad s metalickým efektem. Nabízíme odstíny brown, grey a ivory. Nakoupíte je v Los Kachlos. Kamenný obklad Pro podtržení přírodního vzhledu jsme v interiéru […]

Moderní
design
koupelny

Chci vidět více

Ikea

Koupelnový
nábytek z Ikea

Chci vidět více

Moderní rekonstrukce koupelny – ve starším domě je navržena dle přání majitelů v přírodních světlých barvách. V nové koupelně jsme nahradili vanu sprchovým koutem o velikosti 120 x 90 cm od firmy Ravak. Umyvadlo je částečně zapuštěno do nábytku. Pračka a sušička Ze skříněk jsme vytvořili niku pro pračku a sušičku. Venkovský vzhled jsme umocnili […]

Moderní
venkovský styl
koupelny

Chci vidět více

Nadčasový prostor koupelny, návrh jsem navrhla tak, aby působil nadčasově a moderně. Obklad https://www.keraservis.cz/atlas-concorde-ewall-night-ewall-night/  působí atypicky a netradičně a zároveň nepůsobil mohutně. Úložný prostor v této koupelně je až dostačující díky vysokých skříní až do stropu, které jsou oživeny otevřenou policí pro ručníky. Nadčasové doplňky LAUFENhttps://www.laufen.cz/katalog/designove-serie/total-bathroom-sets/ilbagnoalessi-one/umyvadlo-nabytku-odkladaci-plocha-vpravo-814973umyvadlo LAUFEN tvoří zajímavý prvek této koupelny, kde nesmí chybět […]

Nadčasový prostor - koupelny

Chci vidět více

Přibyslav Nová koupelna ve starém domě  K rekonstrukci malé koupelny v domě starém skoro 100 let se manželé odhodlávali několik let. Koupelna byla velkým přáním paní majitelky a obklady již dlouho vybírala – zvolený obklad je od firmy Rako ze série Garda https://www.rako.cz/cs/inspirace/koupelny/garda/?catalogDetail=true – obklad je v několika barevných odstínech. Šedá je krásná a elegantní, […]

Design koupelny

Chci vidět více

Brno interiér koupelny v Brně působí moderním neotřelým dojmem. Návrhy koupelen Brno

Černá je
luxusní

Chci vidět více

Koupelna situována do podkroví staršího rodinného domu je mnohdy oříškem i pro zkušeného designéra. Stavební konstrukce střechy nám nedovolila do místnosti vměstnat požadovanou finskou saunu a u sprchového koutu bylo nutné zvolit atypickou zástěnu. Přírodní nábytek Nábytek z přírodního dubu je vyrobený na zakázku. Přírodní venkovský vzhled koupelny dotváří obklad a dlažba značky Tonalite v […]

Pračka
do koupelny
v podkroví

Chci vidět více

Vana
sprchový
kout a wc

Chci vidět více

3 děti do
koupelny

Chci vidět více

Design
sprchového
koutu - Praha

Chci vidět více

Moderní koupelny v šedobílých barvách, atraktivní a nadčasové. Obklady lze vybírat v designu betonu, kamene, kovu… V návrhu jsme uplatnili čisté, minimalistické řešení s použitím tmavě šedé dlažby Vulcano mat 60 x 60 cm na podlahu a do sprchového koutu. Velkoformátové kachle Stěny obložené kachlemi 30 x 120 cm v barvě white sand mat ze […]

Koupelny
v rodinném
domě

Chci vidět více

Návrhy koupelen

Koupelny jak v paneláku, tak i v rodinném domě vyžadují optimální umístění jak sprchového koutu, vany tak i úložných prostorů. Návrh a následný design koupelen ovlivňuje pocit sladění z celého interiéru. To jaké okolí nás obklopuje má i vážný dopad na to, jak se ve svém životě cítíme. Neboli interiér působí na zdraví naší mysli a následně i těla.

Koupelnu přizpůsobujeme přáním a potřebám zákazníka. Zaměřujeme se na design a praktičnost. Poradíme vám, zda vzhledem k rozměrům prostoru můžete umístit sprchový kout, vanu či bidet, toaletní mísu, nebo dvou umyvadlo. Pomůžeme vám v kopelně s rozhodováním mezi několika sériemi obkladu i dlažby. Vše vidíte v reálném prostoru s reálnými zařizovacími předměty, rozměry a dekoracemi.

Realizace koupelny

Pokud se rozhodnete realizovat interiér koupelny sami, nabízíme vám inspiraci z naší práce. Prohlédněte si i naše realizace. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie obrázků

Koupelnové studio nebo bytový architekt?

Nejsme koupelnové studio, jsme bytoví architekti, kteří sladí a navrhnou koupelnu se zbytkem interiéru a naopak. Tím vás vyvarujeme přehmatu ve výběru designu obkladů, dlažby a výmalby s dekoraci. Prostor nejen naprojektujeme, ale i nezávazně naceníme ověřenými firmami, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a případně i zrealizujeme.

Sprchový kout nebo vanu?

Sprchový kout v koupelně nebo vanu – při zařizování bude toto jedna z otázek, kterou možná budete muset řešit.

Koupelny moderní styl – měli bychom vždy zohlednit velikost i její styl. Do moderních nebo malých koupelen se více hodí sprchový kout bezrámový nebo sprchové dveře. Výhodou je, že v prostoru působí vzdušně a malé koupelny ještě více nezmenšuje. Do velkých moderních,  jsou vhodnější sprchové kouty typu Walk-in. Přizpůsobí se vašemu požadavku na prostor, jelikož se vyrábí na míru. Je možné je objednat s vaničkou, nejlépe však vynikne přímo na podlaze se zabudovaným odtokovým žlabem nebo vpustí.

Koupelna – panelákový  styl 

Návrh panelákové koupelny – pakliže upřednostňujete ( panelákovou ) klasiku a nižší pořizovací cenu, pak si jistě vyberete ze široké nabídky sprchových koutů rámových. Vzhledem k tomu, že jsou skla zasazena do obvodové konstrukce, zvyšuje se jejich odolnost proti nešetrnému zacházení.

Také si prohlédněte : návrh koupelny Praha  Grafický návrh sprchový kout 
 3D návrh koupelny Vysočina  Návrh interiéru koupelen Klafar