Rohové kuchyňské linky – navrhneme rohovou kuchyňskou linku za rozumnou celu v celém Středočeském kraji a okolí.

Rohové
linky

Chci vidět více

Návrh dětského a studentského pokoje jak pro Brno, Prahu, Vysočinu tak i v jejích okolí, i online. V navrhování dětských pokojů patří naši architekti k těm nejlepším. Mohli jste nás vidět v TV pořadů Sama doma 19:53 min z roku 2011, nebo z roku 2022, 29min a 1h10min https://www.ceskatelevize.cz/ . Naše myšlenka stále přetvává “Dokonalé […]

Znáte nás
z TV

Chci vidět více

Naši architekti nabízí dokonalé řešení malých interiérů s možností realizace za rozumné ceny. Návrh malé koupelny v bytě část Prahy 4 vypracoval náš bytový designér Tomáš Jáger.

Malý byt
v Praze

Chci vidět více

Návrh rekonstrukce části domu u Prahy, navrhla naše kolegyně Ivana Řeháčková.

Dům
v rekonstrukci

Chci vidět více

Panelák Navrhujeme design do panelákové kuchyně – rekonstrukce bytu 2+1 v paneláku – Praha Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje byla určená pro mladou čtyřčlennou rodinu. U klasické panelákové kuchyně je optimální dispozice s lednicí u okna. Vedle lednice je úzká výsuvná spížka a skříň pro vyvýšené spotřebiče. Za rohem u stoupačky je dřez a myčka, […]

Panelák
2+1

Chci vidět více

Návrh útulné koupelny v Mladé Boleslavi. Dětské pokoje, kuchyně, obývací pokoje, koupelny, rodinné domy, byty i panelákové byty Mladá Boleslav.

Koupelna
Mladá Boleslav

Chci vidět více

Bytový architekt navrhl ložnici s pracovnou – Praha 1

Ložnice s
pracovnou
Praha 1

Chci vidět více

Podkrovní
koupelna

Chci vidět více

Návrh ložnice v Praze 2

Ložnice
rodinného domu

Chci vidět více

Architekt Praha 3, kuchyň v bytě 2+1

Kuchyň v paneláku

Chci vidět více

Architekti v Praze 11

Interiér domu
v Praze 11

Chci vidět více

Bytový architekt Praha 4

Zádveří domu

Chci vidět více

Bytový návrh Praha 1

Studentský pokoj

Chci vidět více

Bytový architekt Praha

Jsme bytoví architekti s více než 11ti letou působností v oboru návrhů a realizací interiérů za rozumné ceny. Řešíme bytové i rodinné interiéry s možností realizace v Praze a okolí.

Naše práce spočívá v řešení úskalí, které na zákazníka čekají, od sladění barev, stylu, přes optimální dispozici nábytku a příček. Služba bytového architekta není závazná. Pokud u nás tedy objednáte 3D návrh, nemusíte jej u nás realizovat. Pokud si však u vás získáme důvěru, necháme celou nebo pouze část realizace nezávazně nacenit.

Zajímají vás naše realizace nejen z Prahy, ale i jejího okolí? Navštivte tento odkaz fotogalerii realizace architektů.

Fotogalerie a inspirace návrhů v Praze

Akční cena bytových designérů

Snažíme se, abychom byli cenově dostupní všem, z tohoto důvodu jsme se rozhodli,  řešit poradenství nebo návrh v Praze současně s dvěmi zákazníky v jeden den. Tímto opatřením jsme slevnili pražským zákazníkům náklady na dopravu designéra a účtujeme pouze polovinu dopravy což je 5,-Kč/km.

Nabízíme jak konzultace (poradenství) tak i 3D návrhy interiérů. V případě konzultace vyřešíme Váš iteriér jak dispozičně tak i barevně a materiálově (vozíme vzorkovníky látek, výmaleb, lamin, podlah, skel, dveří….). Cena konzultace 1500,-/místnost nebo hodinu + doprava. Akční cena za návrh – momentálně do 6.900,- (časově omezeno, nebo pouze do obsazení našich termínů) – viz podmínky a ceník. Doporučení na nás naleznete v referencích.

Proč nenabízíme služby architekta zdarma?

Je to jednoduché, za kvalitní práci musí být odpovídající odměna. Zakládáme si na čestném jednání a akce typu návrhy interiéru zdarma s dovětkem… pouze když u nás realizujete, jsou nám cizí. V takovýchto případech většinou zákazník zaplatí návrh několikanásobně v předražené zakázce.

Naše studio má ceny pevně dané a návrhy jsou nezávazné, čímž Vás nezavazují k realizaci.