Návrh interiéru dětského pokoje Praha – Dětské a studentské pokoje v Praze a v okolí. V navrhování dětských pokojů patří naši architekti k těm nejlepším. Mohli jste nás vidět v TV pořadů Sama doma 19:53 min z roku 2011, nebo z roku 2022, 29min a 1h10min https://www.ceskatelevize.cz/ . Naše myšlenka stále přetvává “Dokonalé návrhy za […]

Znáte nás
z TV

Chci vidět více

Návrh malé koupelny – naši architekti nabízí dokonalé řešení malých interiérů s možností realizace za rozumné ceny. V bytě část Prahy 4 vypracoval náš bytový designér Tomáš Jáger.

Malý byt
v Praze

Chci vidět více

Návrh rekonstrukce části domu u Prahy, navrhla naše kolegyně Ivana Řeháčková.

Dům
v rekonstrukci

Chci vidět více

Panelák Nabízíme panelákové kuchyské linky zaměřené na design a praktičnost. Tuto kuchyň, navrhl bytový dizajnér Tomáš Jáger v Praze 2+1. Kolega patří k našim nejlepším designérům zaměřeným na úskalí interiérů v panelákových bytech. Provede vás částečnou nebo komplexní modernizací vašeho bytu. V těchto typech bytů, je důležité zaměřit se na praktičnost, ergonomii a design. Úskalí […]

Panelák
2+1

Chci vidět více

Návrh útulné koupelny v Mladé Boleslavi. Dětské pokoje, kuchyně, obývací pokoje, koupelny, rodinné domy, byty i panelákové byty Mladá Boleslav.

Koupelna
Mladá Boleslav

Chci vidět více

Bytový architekt navrhl ložnici s pracovnou – Praha 1

Ložnice s
pracovnou
Praha 1

Chci vidět více

Podkrovní
koupelna

Chci vidět více

Návrh ložnice v Praze 2

Ložnice
rodinného domu

Chci vidět více

Architekt Praha 3, kuchyň v bytě 2+1

Kuchyň v paneláku

Chci vidět více

Architekti v Praze 11

Interiér domu
v Praze 11

Chci vidět více

Bytový architekt Praha 4

Zádveří domu

Chci vidět více

Bytový návrh Praha 1

Studentský pokoj

Chci vidět více

Návrhy Praha

Jsme profesionálové zaměřeni na bytovou architekturu v Praze a okolí. Máme více než 20 let praxe a přes 2000 zpracovaných návrhů a realizací interiérů. Řešíme bytové i rodinné interiéry za rozumné ceny a nabízíme možnost realizace ve vašem okolí.

Interiéry bytů a domů

Naše práce spočívá v řešení úskalí v bytě i domě, které na zákazníka čekají. Vyřešíme optimální dispozici nábytku a příček. Sladíme barvy, styl, poradíme s rekonstrukcí. Naše služby nejsou závazné. Pokud si tedy u nás objednáte 3D návrh, nemusíte jej u nás realizovat.

V případě že si u vás získáme důvěru, necháme celou nebo pouze část zakázky nezávazně nacenit k příp.realizaci.

Realizace návrhu

Zajímají vás naše realizace nejen ze Středočeského kraje, ale i jejího okolí? Navštivte tento odkaz realizace architektů.

Fotogalerie a inspirace návrhů

Akční cena bytových designérů v Praze

Snažíme se, abychom byli cenově dostupní všem, z tohoto důvodu jsme se rozhodli, řešit konzultace nebo návrh ve vašem městě současně s dvěmi zákazníky v jeden den. Tímto opatřením jsme slevnili náklady na dopravu bytového architekta a účtujeme pouze polovinu dopravy což je 5,-Kč/km.

Nabízíme jak konzultaci (poradenství) designera tak i 3D návrhy interiérů. V případě konzultací vyřešíme váš interiér jak dispozičně tak i barevně a materiálově (vozíme vzorkovníky látek, výmaleb, lamin, podlah, skel, dveří….). Cena konzultace 1500,-/místnost nebo hodinu + doprava. Akční cena za návrh – momentálně do 6.900,- (časově omezeno, nebo pouze do obsazení našich termínů) – viz podmínky a ceník. Doporučení na nás naleznete v referencích.

Proč nenabízíme služby architekta zdarma?

Je to jednoduché, za kvalitní práci musí být odpovídající odměna. Zakládáme si na čestném jednání a akce typu návrhy interiéru zdarma s dovětkem… pouze když u nás realizujete, jsou nám cizí. V takovýchto případech většinou zákazník zaplatí návrh několikanásobně v předražené zakázce.

Naše studio má ceny pevně dané a návrhy jsou nezávazné, čímž vás nezavazují k realizaci.