Návrhy a realizace interiérů

Návrhy a realizace interiérů doporučují

1,2,3

Pokud máte s naší prací zkušenost, podělte se o ni prosím (zcela dole)

Děkujeme Jiří Čtvrtek, Pavla Beranová, Tomáš Jáger a Eva Schneider.

140 Responses to Reference

 • Hortovi, Nové Dvory says:

  Firmu Navrhy3D jsme oslovili na doporučení známých. Potřebovali jsme oživit, prosvětlit a barevně sladit naší 10 let starou kuchyň. Pan Čtvrtek přijel, kuchyň shlédl, pak vždy na chvilku zavřel oči a hned měl jasnou vizi pro konkrétní místo v kuchyni. Takto oči zavřel několikrát a výsledkem byl parádní návrh sjednocené, oku lahodící a praktické kuchyně. Byla to rozhodně správná volba a při dalších úpravách interiéru oslovíme pana Čtvrtka znovu.

 • Peckovi says:

  Studio 3D, konkrétně pana Čtvrtka, jsme oslovili s prosbou o zhotovení návrhu chodby.
  Spolupráce probíhala svižně a profesionálně.
  Pan Čtvrtek respektoval naše přání a požadavky.
  Toto studio můžeme opravdu doporučit. Naše rozhodnutí, přenechat změnu interiéru profesionálům, bylo správné a nelitujeme ho.
  Pokud budeme ještě v budoucnu měnit interiér, rádi se opět na studio obrátíme.
  Děkujeme
  Peckovi

 • Ivana Cíchová says:

  Děkujeme tomuto studiu, konkrétně paní Evě Schneiderové, za nádherný návrh studentského pokoje pro naše holky. Díky ní a truhlářství pana Kotovice mají dcery pokoj plný úložných prostorů a přitom se spoustou světla a pracovních ploch. Paní Schneiderová, moc děkujeme!

 • Hejtmánkovi says:

  Studio 3D můžeme opravdu doporučit. Návrh kuchyně od paní Schneiderové je krásný a originální. Už se těšíme na realizaci.
  Děkujeme Hejtmánkovi.

 • Mgr. Jaroslava Čekalová says:

  V rámci své profese spolupracuji s mnoha architekty. Musí však uznat, že spolupráce s 3D design, konkrétně s paní Řeháčkovou, byla opravdu skvělá a přesahovala mé zkušenosti. Bez zbytečných průtahů a nekonečného vyptávání vytvořila interiér, který je přesnou vizualizací mé představy :-). Moc děkuji a už se těším na bydlení v novém.

 • Jana Veselská says:

  Dobrý den, ze studia 3D interiery jsme oslovili pana Čtvrtka. Velmi si spolupráci pochvalujeme.
  Domluva byla rychlá a věcná. Jeho návrh kuchyně, všechny rady a zvolení barev se nám moc líbili.
  Spolupráci s panem Čtvrtkem můžeme jen doporučit.
  Ještě jednou děkujeme. Veselských

 • Lenka Horáčková says:

  Pana Čtvrtka vřele doporučuji! Návrhy byly provedeny profesionálně, nebyl problém se zapracováním změn a vše působí velice útulně a celistvě.

 • František Štěpánek says:

  Delší dobu jsme řešili přestavbu bytového jádra a kuchyně. Na studio p. Čtvrtka jsme se obrátili pouze na základě referencí na internetu.
  Po první schůzce nám byly zaslány 3D návrhy přestavby. Vše bylo provedeno velice rychle a profesionálně. Jakékoliv další úpravy a připomínky byly zapracovány bez problémů. S jednáním p. Čtvrtka jsme byli vždy spokojeni. Toto studio mohu jenom doporučit.

 • Judovi says:

  Dobrý den,
  chtěla bych se podělit o velmi dobrou zkušenost s paní Beranovou a hlavně jí poděkovat za krásný návrh kuchyně a obývacího pokoje. Byla to velmi zajímavá spolupráce, plná porozumění a vcítění se do našich potřeb. Vřele doporučuji.

 • Míša Olléová says:

  Chtěla bych poděkovat panu Čtvrtkovi za skvělou a profesionální spolupráci. Hledala jsem bytového designera pro návrh studentského pokoje pro dceru. Firmu jsem našla na internetu, nabídka po oslovení byla rychlá a vstřícná. V porovnání s jinými firmami v Praze i cenově velmi příznivá. Proběhla jedna osobní schůzka se zaměřením a ujasnění preferencí a představ. Následně byl v dohodnutém termínu zaslán návrh, který by po drobných připomínkách upraven a odsouhlasen. Vše probíhalo velmi rychle a vstřícně, naprosto perfektní práce i komunikace, rozhodně všem doporučuji!

 • Roman a Petra Nekužovi says:

  Dlouho jsme přemýšleli a hledali architekta, který by nám pomohl navrhnout řešení rekonstrukce bytového jádra, koupelny, WC a kuchyně. Na firmu pana Čtvrtka nás upozornila reklama na autě, které stojí ve vedlejší ulici. Po shlédnutí návrhů prací a řešení na internetu jsme se rozhodli pana Čtvrtka oslovit. Spolupráce s panem Čtvrtkem je na profesionální úrovni. Vše co jsme potřebovali nám navrhl podle našich představ a členění prostoru vyřešil perfektně, včetně barevných návrhů. Mailová i telefonická komunikace byla vždy rychlá, věcná a k naší 100% spokojenosti. Jak už napsalo hodně zákazníků před námi, firmu pana Čtvrtka lze jen doporučit.

 • Soňa Mannová - Praha says:

  Dobrý den, touto cestou děkuji panu Čtvrtkovi za návrh ložnice. Osobní konzultace na místě byla velmi přínosná a výsledný návrh mě opravdu nadchl. Zároveň musím ocenit rychlou a příjemnou komunikaci. Určitě využiji služby pana Čtvrtka i v budoucnu a každému mohu tuto firmu jen doporučit.

 • Lenka Ilečková says:

  Touto cestou děkuji panu Čtvrtkovi za konzultaci ohledně naší domácí pracovny. S panem Čtvrtkem jsme konzultovali interiér našeho domu již po třetí a vždy maximální spokojenost. Jeho návrh je prostě vždy šitý prostoru a lidem v něm na míru, obdivuji jeho cit pro barvy a “cítění” prostoru. Výsledný efekt je vždy skvělý. Mohu jen doporučit.
  Lenka Ilečková, Jihlava

 • Tomáš Švadlenka says:

  Architektonické studio 3D interiery Čtvrtek jsem objevil na Netu a v podstatě jsem šel do neznáma. Nicméně spolupráce s paní Schneiderovou byla k naší absolutní spokojenosti. Její zpracované návrhy byly opravdu podle našich představ, respektivě je překonávaly. Paní Schneiderová obratem zpracovávala naše připomínky a vysledek stál opravdu za to. Teď už jenom zbývá návrhy realizovat, což bychom chtěli také uskutečnit prostřednictvím studia 3D interiery Čtvrtek. Z těchto důvodů mohu toto architektonické studie jenom doporučit.
  Ještě jednou díky.

 • Kvietková, Praha says:

  Služeb p. Čtvrtka jsem využila již podruhé a vždy jsem byla velmi spokojena, jeho návrhy jsou funkční a zároveň osobité a příjemné příjemné pro bydlení. První byl návrh dětského pokojíku včetně realizace, nyní to bylo designerské doporučení pro obývací pokoj a kompletní návrh kuchyně. Oba návrhy jsou vzdušné a barevně krásně sladěné, zároveň berou ohled na preference klienta.
  Na návrhy se déle čeká, ale je vidět, že je o služby p. Čtvrtka zájem, o čekací lhůtě je vždy klient informován.
  Pokud budu v budoucnu něco měnit, určitě se znovu obrátím sem…
  Děkuji a tyto služby mohu jen doporučit.

 • Barbora Yalçın says:

  Znovu bych zde chtěla pochválit práci paní Schneiderové,návrhy od ní nemají chybu.Díky ní se pomalu,ale jistě mění náš byt v útulný a krásný domov.Jsem velmi rada,ze mi byla doporučena,rozumí zákazníkům a jejich představám.Navrhy vždy perfektní.Opět někdy v budoucnu se na Vás ráda obrátím,ještě jednou děkujeme.

 • Metelková Martina says:

  Dobrý den, velice děkuji panu Čtvrtkovi za návrh interiéru kuchyně spojené s jídelnou a malým obývacím pokojem. Celý interiér se mi líbil hned napoprvé – a líbil se i mé rodině. Musím ocenit rychlou a vstřícnou komunikaci. Firmu pana Čtvrtka jsem si vybrala náhodně na internetu, kde se mi líbily realizované návrhy – a nelituji.
  Děkuji.
  Metelková Martina

 • Petra S. says:

  Dobrý den, návrhy interiéru u nás řešil pan Čtvrtek a byli jsme velmi spokojeni. Od osobního jednání, zaslání návrhů, konzultace změn, rychlost řešení a v neposlední řadě “naciteni” se na představy klienta. U dvou místnosti (návrhu) jsme nevěřili vlastním očím , kdy zasláné návrhy 100% naplnily naše očekávání a představy a tudíž nebyla potřeba byť sebemenší korekce. Takže za nás určitě doporučujeme.
  Děkujeme a přeji plno dalších spokojených zákazníků .
  Petra

 • Meško Miloš says:

  Dobrý den, i my se připojujeme k neuvěřitelné řadě spokojených zákazníků, je jich takové množství, že by si člověk myslel, že psát další komentáře ani není třeba, ale po zaslání návrhu naší venkovské kuchyně musíme přidat i my pár řádek. Pana Čtvrtka jsme pozvali do staré kuchyně, ve které jsme nechali postavit kachlová kamna se sporákem, takže jeden kout byl nádherný, ale dále zůstaly částečně oškrabané zdi, prach…., zkrátka celý prostor volal po rekonstrukci. Spolupráce s panem Čtvrtkem byla naprosto skvělá a při zaslání návrhu jsme žasli, jak skvěle se dá využít, zútulnit a prosvětlit prostor. Těšíme se na realizaci a děkujeme za vytvoření kuchyně, ve které se bude celá rodina scházet. Děláte svoji práci skvěle, přejeme
  Vám a Vašim kolegům pevné zdraví, hodně energie a další řadu spokojených zákazníků.
  Zdraví Meškovi, Brno

 • Ešlerovi says:

  Velmi oceňuji koreknost jednání a spolehlivost pana Čtvrtka . Je přístupný jakékoli diskuzi a dokáže pracovat s požadavky klienta .Návrhy jsou zajímavé, líbivé a padnoucí do interieru. Děkujeme, Ešlerovi.

 • Ivo Pesek - konzultace bytového interiéru Praha says:

  Po dnešní zkušenosti s panem Čtvrtkem musím říci, že takto bych si představoval spolupráci jakýmkoliv dodavatelem služeb. Komunikace probíhala hladce a poměrně rychle jsme domluvili termín konzultace v Praze.
  Pan Čtvrtek byl na místě na minutu přesně a tak jsme se pustili hned do práce, jelikož jsme měli dohodu, že koupelnu, kuchyni a obývací pokoj stihneme za 2,5 hodiny. Představil jsem své návrhy od kterých, jsme se odrazili. Pan Čtvrtek mi představil další možné varinaty všech místností, které se mi nakonec líbili víc než mé původní. Když jsme skončili zůstalo mi 7 listů skic a poznámek, podel kterých budu schopen doladit a zpřesnit celý projekt rekonstrukce.
  V podstatě jsem měl konkrétní představu, jak rekonstrukci pojmout ale potřeboval jsem to konzultovat s odborníkem, který nedělá první návrh, ale tisící první 🙂 Toto se mi splnilo nad mé očekávání. Cenově to pak vyšlo výrazně lépe, než co jem měl možnost srovnání s architekty v Praze, kteří si říkají řádově jiné částky.
  Pana Čtvrtka jsem již doporučil kolegům v práci a určitě bych ho doporučil komukoliv, kdo hledá spolehlivého partnera k jakémukoliv stavebnímu projektu!
  Ještě jednou děkuji
  Ivo

 • Zdeňka Nová says:

  Osobní konzultace + 3D návrh

  Po osobní konzultaci , kde jsme potřebovali poradit s návrhem kuchyně s obývací částí a předsíní , jsme věděli , že jsme měli štěstí při výběru bytového designéra. Pan Čtvrtek ochotně vyslechl naše požadavky a pak už to bylo na něm , jak s tím naloží . Zatím máme 3D návrh kuchyně a z naší strany není potřeba dělat žádné změny. Už teď se těšíme na další návrhy . Pana Čtvrtka můžeme jen doporučit. Zdeňka a Pavel Nový Lhotka u Hořovic

 • Věra a Jaroslav Ježkovi says:

  Určitě se připojujeme k dalším mnoha spokojeným zákazníkům Vašeho ateliéru. Děkujeme panu
  Čtvrtkovi za profesionální a přitom velmi osobní přístup. Požádali jsme o zhotovení 3D návrhu
  pro obývací pokoj s kuchyní, koupelnu a předsíň. Z našeho pohledu to vypadalo velmi složitě, neboť
  se jednalo o malé prostory, ale pan Čtvrtek si se zadáním velmi dobře poradil a z výsledku
  jsme nadšeni. Už se těšíme na realizaci.

 • Markéta Charvátová says:

  Touto cestou bychom velmi rádi poděkovali firmě 3Design a hlavně paní Evě Schneiderové za úžasné návrhy pracovny a dětských pokojíků! Hlavně dcera měla dost nereálné požadavky, ale hned 1.návrh od paní Schneiderové předčil naše očekávání! Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

 • Dagmar Pommerová s rodinou says:

  Dobrý den, ještě jednou bych ráda s celou rodinou touto cestou poděkovala panu Čtvrtkovi za úžasné 3D návrhy celého bytu a zároveň za skvělou a povedenou realizaci od pana Kotovice. Nechali jsme si dělat dětský pokoj, obývací pokoj, ložnici a kuchyň. Jak pan Čtvrtek tak i pan Kotovic nemají s ničím problém což je v dnešní době neuvěřitelně milé. Moc nám pomohli. Ještě jednou velké DÍKY. Vřele doporučuji!!! :-).

 • Lenka says:

  Děkujeme touto cestou za skvělý návrh ložnice od pana Čtvrtka. Skvěle vyřešeno, a to i přesto, že jsme vlastně neměli jasnou představu. A vše v domluveném termínu. Těšíme se na další spolupráci, určitě využijeme firmu i do budoucna. Takže velká spokojenost a ten, kdo ještě pořád neví na koho se obrátit při úpravě bytu, tak už neváhejte 🙂 Určitě doporučujeme 🙂 Lenka a Petr, Praha

 • Ondřej Petránek says:

  Dobrý den pane Čtvrtku a pane Jágere,

  chtěl bych Vám tímto poděkovat za realizaci změny dětského pokoje na studentský. Velmi se nám líbil již první návrh pana Jágera, který jsem realizovali jen s drobnými změnami. Zároveň oceňuji Vaši dodatečnou pomoc ve formě rychlých telefonických konzultací a také okamžité řešení vzniklých drobných nejasností.

  Rád bych vyzdvihl i kvalitu všech firem resp. profesí, které návrh realizovaly. Ne vždy je bohužel pravidlem, že se věci řeší v předstihu a ochotně, že domluvené termíny platí a že se problémy řeší na začátku, když je ještě čas a ne na konci, kdy již čas není. Komunikace bezvadná, přístup orientovaný na zákazníka bez ztráty kytičky.

  Pracoval jsem x-let ve vedení zákaznického servisu zahraniční společnosti a mohu Vám jen gratulovat a popřát, ať si obchodní vztahy vzájemně i nadále udržíte ve stejné kvalitě. Pevně věřím, že se to projeví na zvýšené reputaci a objemu zakázek.

  Přeji ať se Vám i obchodním partnerům i nadále daří a… společně se ženou a zejména kluky, kteří jsou z nového pokoje nadšení,… děkujeme ! Určitě budeme šířit referenci dále.

 • Karolína Drcmánková says:

  Osobní konzultace Praha

  Touto cestou bych ráda doporučila firmu p. Čtvrtka. Spolupráce byla z našeho pohledu velmi přínosná a jednání s ním velmi příjemné. Domluvili jsme se na osobní konzultaci v Praze, kde jsme potřebovali pomoci s dispozicí bytu. I přes naše komplikovanější požadavky nám vytvořil několik návrhů, abychom si mohli vybrat variantu, která by nám nejlépe vyhovovala. Navrhované varianty předčili naše očekávání.

 • Barbora Yalçın says:

  Velké díky patří paní Schneiderové, s návrhem dětského pokoje jsme byli velmi spokojeni, spolupráce,komunikace probíhala na jedničku a velmi se těšíme na realizaci. Rozhodně využiji služby studia i v budoucnu.Děkujeme.

 • Hana Hublová says:

  Dle referencí na internetu jsem si tuto firmu vybrala pro realizaci nové kuchyně. Spolupráce s p. Evou Schneiderovou byla naprosto bezproblémová, velmi profesionální a vstřícný přístup, prostě na jedničku. Hned první návrh dopadl na výbornou, p. Schneiderová mi sama od sebe poslala i druhý návrh, který zvítězil. Už se velmi těším na realizaci…. Firmu p. Čtvrtka velmi doporučuji.

 • Andrea Volfová says:

  Zdravím a chtěla bych se podělit o svou zkušenost. Tuto firmu, resp. konkrétně pana Čtvrtka vřele doporučuji. Obrátila jsem se na něj s nijak konkrétními představami, ale on mému bytu konkrétní a fantastickou představu dal. Líbilo se mi to na první dobrou a nikdy by mě samotnou nenapadlo takhle kombinovat. Rozhodně bych se na něj neváhala obrátit znovu, má milý a vstřícný přístup, poradí technicky, je trpělivý a nijak ho nevyvádí z míry, když člověk v zásadě úplně “neví co chce” 🙂
  Tak když by ještě někdo váhal zda si tyto služby objednat či ne, tak rozhodně a jednoznačně ano.
  Ještě jednou jemu velký dík.

 • Rodina Pechova, Jihlava says:

  Tímto bychom chtěli poděkovat za návrh studentského pokoje. S návrhem jsme byli spokojeni hned napoprvé. Na návrh jsme spěchali a proto jsme rádi, jak vše proběhlo rychle a v určeném termínu. Designéři vše zvládli velmi dobře, rychle a kvalitně. Probíhala s nimi velmi dobrá komunikace a vše bylo bez problému a větších komplikací. S celkovým výsledkem jsme velmi spokojeni. Výsledný pokoj vypadá přesně podle našich představ.

  Proto ještě jednou děkujeme a všem vřele doporučujeme.

 • Petra says:

  Dobrý den. Chtěla bych poděkovat paní Beranové za návrh dětského pokoje pro mého syna. Mne se líbilo řešení celého pokoje hned prvním návrhem. Syn měl menší výhrady, které jsme druhým pozměněným návrhem doladili a je také spokojen. Služby těchto designerů mohu jen a jen doporučit. Při dalších úpravách interiéru jsem rozhodnutá opět využít jejich služeb.
  Ještě jednou děkuji.

 • Blanka Šůstková says:

  S návrhem interiéru dětského pokoje jsme velmi spokojeni, očekávala jsem, že nám pomůže vyřešit vcelku problematický prostor, výsledek určitě naše očekávání předčí. Vyplatilo se nám obrátit se na odbroníka. Stejně tak jsem byla spokojena s komunikací s panem Čtvrtek, který obratem reagoval na naše dotazy, návrhy nebo připomínky a poskytl radu nebo návrh řešení. Vřele doporučujeme.

 • Filovi says:

  Neotřelé nápady a návrh, který se nemusel nijak následně upravovat. Už se těšíme na moderní a útulné bydlení. Díky pane Čtvrtku.

 • Andrea Šemberova says:

  Rádi bychom chtěli poděkovat za vytvoření 3d návrhu panu Jágerovi,hned první návrh vytvořil tak,že nám to padlo do oka.Všem vřele doporučujeme,jsme spokojeni a určitě do budoucna zase využijeme tuto službu,nebot opravdu nám ušetřila mnoho času s hledáním toho “pravého vořechového” :):):)Děkujeme

 • Andrea Průchová says:

  Pan Čtvrtek je velmi profesionální a byl ochotný i poradit nad rámec placených služeb. Návrh dětského pokoje nám byl doručen dokonce měsíc před slibovaným termínem, takže i v tomto velká spokojenost. Jsme nadšeni i z několika barevných variací, abychom viděli, jaký rozdíl dělají různé barvy na ten stejný pokojík. Moc děkujeme.
  Teď už jen zrealizovat a náš malý špunt se může začít osamostatňovat… 🙂
  Rodina Průchova, Praha

  • 3dnavrh says:

   Dobrý den,

   děkujeme za referenci. Návrh zpracoval náš designer Eva Schneiderová. Poděkování a pochvalu předáme určitě potěší.
   Pěkný den
   Čtvrtek J

 • Lucie Librová says:

  S návrhem dětského pokoje od paní Beranové jsme byli maximálně spokojeni. Slíbený termín zaslání návrhu byl dodržen, naše připomínky obratem zpracovány. Návrh je krásný a zároveň praktický, přizpůsobený našim požadavkům. Můžeme jen doporučit!

 • Ing. Lenka Starzewski says:

  Ráda bych poděkovala za profesionální přístup panu designéru Jiřímu Čtvrtkovi – za rychlé vypracování návrhu kuchyně přesně dle mých představ. Návrh kuchyně byl moderní, obsahoval nové nápady, které mě inspirovaly a poskytnul dostatečný úložný prostor. Velmi se těším na další spolupráci.

  Ze zkušenosti mohu pana designéra Jiřího Čtvrtka vřele doporučit.

 • Pavel Malkovský, Praha 4 says:

  Vzhledem k nutnosti přestavby stávajícího dispozičního řešení prostoru obývacího pokoje a kuchyně s nutností doplnění o samostatnou místnost pro teenagera jsem se obrátil na pana architekta Čtvrtka na základě referencí z různých internetových diskuzí. Svým přístupem mě nezklamal, spíše naopak. Operativně během několika dní jsme si smluvili schůzku v Praze na které jsme společně dospěli k vyhovujícímu řešení. Pan architekt navrhl toto i v půdorysném zákresu, což jsem požadoval a současně navrhl prosvětlení této nové místonosti přírodním světlem (pokoj nesousedí přímo s okny) vč. návrhu na osvětlení místnosti tak, aby to vyhovovalo našemu 17ti letému synovi. A to vše skutečně za velice příjemnou, řekl bych až lidovou cenu. Děkuji mu za přístup, návrh, zpracování a určitě, jakmile bude další rekonstrukce, kterou již plánujeme, se na něho obrátíme. Poměr cena – kvalita – přístup od 1 do 10 (10 nejvíce) bych určitě dal alespoň 12.

 • Šťastná says:

  Je mi potěšením, že se můžu připojit ke kladným referencím p. Jágera, kterého jsem oslovila na základě těchto webových stránek. Nechala jsem si navrhnou kuchyň s obyvákem a poté dětský pokojíček do nového domku. Jsme ve fázi hrubé stavby, ale už dnes se těšíme do našeho nového domečku. P. Jáger je profesionál, své práci rozumí a také je velmi trpělivý – ke každému dotazu se mi vždy ochotně vyjádřil.
  Snad se nám vše podaří zrealizovat.
  Ještě jednou děkuji za vše a přeji spoustu super nápadů a hodně spokojených zákazníků jako jsme byli MY.

 • Magda Niebauerová says:

  Ráda bych touto cestou poděkovala panu Jágerovi za návrh dvou pokojů v našem bytě.
  Nejlépe investované peníze z celé rekonstrukce jsou do kvalitního návrhu, který jsme právě od pana Jágera dostali. Jednalo se o obývací a studentský pokoj a s oběma návrhy jsme moc spokojeni. Dokončujeme jejich realizaci a jsem nadšená, jak se podařilo vnést do našeho panelákového bytu více světla a dokonce i více úložných prostor, které při třech dětech opravdu potřebujeme. Jsem maximálně spokojená. Ještě jednou děkuji a celému týmu přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

 • Litochlebovi says:

  S prací paní Beranové jsem byli velmi spokojeni. Navrhovala nám dětský pokojík, který je plně funkční a prostorný s maximálním využitím prostoru, které jsme potřebovali. Dále nám navrhovala obývací pokoj, kde jsme také chtěli funkčně využít prostor v malém bytě. I při delším odstupu mezi návrhem a realizací s námi rychle komunikovala a dolaďovala detaily, které se v čase změnily. Bydlí se nám krásně a návštěvy zařízení bytu moc chválí. Děkujeme

 • Marcela Susíková says:

  Chtěla bych touto cestou poděkovat, za výbornou práci paní Beranové. S návrhem interiéru dětského pokoje jsme nadmíru spokojení, vnesla do něj plno nápadů a invencí, které jsou především funkční a smysluplné. Ještě musím vyzdvihnout okamžitou reakci na můj zájem, nebyla jedinou designérkou, kterou jsem oslovila.
  Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na realizaci. Susíková Marcela

 • Holánková says:

  Také se připojuji ke spokojeným zákazníkům paní Beranové, vřele doporučuji, 100% spokojenost. Ještě jednou moc děkuji.

 • Alena says:

  Děkuji paní Beranové za návrhy interiérů nového RD. Spolupráce byla příjemná, inspirativní a vstřícná. Vřele doporučuji.

 • Janů says:

  S prací paní Beranové jsme byli velmi spokojeni, perfektně odhadla náš styl. Po upřesnění půdorysů potřeboval návrh jen minimum změn, na které velmi rychle reagovala.

 • Daniela a Martin Pokorní says:

  Rádi bychom poděkovali panu Jágerovi za realizaci návrhu dětského pokojíčku, kdy pro něj nepředstavoval žádnou překážku velký, atypický prostor a bez problémů se popral ihned napoprvé s geniálním řešením. Jeho jednání je naprosto profesionální a přitom přátelské, komunikace na jedničku. Chválíme kudy chodíme a všem doporučujeme:-). Do budoucna se na pana Jágera určitě opět obrátíme. Cena realizace se rozhodně vyplatí, ve výsledku je zanedbatelná a rozhodně stojí za to. Když to vidíme, bez bytového architekta-designéra bychom se do zařizování či rekonstrukce vůbec nepouštěli.

  Ještě jednou moc děkujeme.

 • Lenka Jarošová says:

  Na pana Čtvrtka jsem se obrátila s požadavkem proměnit dva opuštěné pokoje dcer k novému účelu. Měla jsem určitou vizi změny, ale nebyla jsem si jistá, zda by ve výsledku odpovídala mé představě. Pan Čtvrtek moji představu splnil bez výhrad. Přestože pokoje nebyly nijak velké, dokázal do nich „naskládat“ místa pro pohodlné přespání všech členů příležitostných návštěv, pro vnoučata díky svým dobrým nápadům vytvořil i zázemí, kde budou mít prostor i pro své hry a tvoření. Tuto realizaci jsme spolu pouze konzultovali a přesto, že k ní nebyl zhotoven 3D návrh dopadla na výbornou. Pan Čtvrtek mi byl nápomocen při výběru barev, tapety, doplňků, doporučil osvědčené dodavatele, zhotovení nábytku za mě konzultoval s truhlářstvím, dohlédl i na dokončení. Přístup pana Čtvrtka byl vstřícný, byl trpělivý, ochotný a velmi profesionální. Vše běželo přesně podle našich dohod. Trochu jsem se obávala výsledku bez vyhotovení 3D návrhu (časové důvody), ale nakonec důvěra vložená v pana Čtvrtka se vyplatila. Při plnění Vašich snů o hezkém bydlení Vám mohu pana Čtvrtka určitě doporučit.

 • Lucie Coufalová says:

  Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Jágerovi za perfektní 3D návrh zařízení dětského pokoje pro 3 děti. S návrhem jsme velmi spokojeni, děti se určitě v pokoji budou cítit velmi dobře i přesto, že pokoj je celkem malý. Vše jsme obdrželi v dohodnutém termínu.
  Panu Čtvrtkovi patří náš dík za náčrtek vestavěné skříně spojené i s pracovním stolem.

  Všude toto designové studio jen doporučujeme a chválíme.

  Budu se těšit na případnou další spolupráci v budoucnu.
  Lucie Coufalová

 • Dagmar Pommerová says:

  Dobrý den, chtěli bychom touto cestou moc poděkovat panu Čtvrtkovi za velmi nadstandardní přístup. Děláme náročnou rekonstrukci rodinného domu a pan Čtvrtek nám vyšel vstříct v časově krátkém termínu s 3D návrhem kuchyně, který jsme nutně potřebovali pro stavební firmu, aby mohla udělat přípravu na kuchyň. Návrhy pana Čtvrtka jsou nadčasové a hlavně jeho přístup je neuvěřitelně lidský, takže mohu jen doporučit. V této době se setkat s takto úžasným přístupem je spíše vyjímkou. Bude nám dělat dětský pokojíček pro dvojčata a obývák, časem věřím že i ložnici a má moji plnou důvěru, protože se umí vcítit do v kusu druhé osoby. Vřele doporučuji!! Hezký den Pommerová Dagmar.

 • Šimonová says:

  Dobrý den,
  chtěla bych tímto poděkovat panu Jágerovi za návrh dětského pokoje pro syna.
  S návrhem a přístupem jsem byla moc spokojena.
  Všem doporučuji.

 • H. Kunická says:

  Velké díky patří panu Jágerovi za návrh obývacího pokoje jehož součástí je spací kout a psací stůl. Nepříliš velký pokoj pan Jáger navrhl velmi prakticky, odděleně, jednoduše a krásně! Návrh splnil naše očekávání a už teď se těšíme až bude vše zrealizováno:-). Termíny, doporučení, úpravy, vše probíhalo tak, jak bylo dohodnuto.
  Práce designéra se nám určitě vyplatila a studio můžeme všem jen doporučit.

 • Hrabovští says:

  Interiéry Čtvrtek můžeme jedině doporučit, spolupracovali jsme s paní Beranovou na návrhu dětského pokoje, vše proběhlo hladce, v dohodnutém termínu a návrh naprosto splňoval naše představy. Moc děkujeme a těšíme se na realizaci

 • Helena Pavelková says:

  Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Jagerovi za návrh dětského pokoje pro mé dva syny . Na Studio pana Čtvrtka jsem se obrátila s požadavkem návrhu pokoje v našem bytě, zejména proto, že mě zaujali jejich návrhy na internetových stránkách ( oslovili mě nejvíc ze všech prohlížených). Vzhledem k mému bydlišti , nebylo možné uskutečnit osobní schůzku, ale i tak proběhla spolupráce úspěšně a velmi vstřícně ze strany studia. Poslala jsem fotky, plánek, sepsala své představy a v dohodnutém termínu byl návrh na světě. Všichni , hlavně děti byli spokojeni hned na první pokus, doufám, že se nám návrh podaří úspěšně realizovat. Děkuji za vstřícnost, ochotu, profesionalitu a originalitu. Určitě všech co váhají doporučuji, nejedná se o zbytečnou investici.
  Helena Pavelková a kluci :-))) Hranice na Moravě

 • Karolína Vomelová says:

  Studio 3D v čele s panem Čtvrtkem nám vypracovávalo návrh interiéru při rekonstrukci rodinného domu. Šlo o dvě samostatné bytové jednotky (rodiče a my). Každý jsme měli jiné požadavky, které pan Čtvrtek vždy splnil. Pokud jsme vyžadovali nějaké změny, vždy je udělal k naší spokojenosti (a to jsme si hodně vymýšleli 🙂
  V každé bytové jednotce šlo minimálně o tři místnosti, takže měl s naším projektem spoustu práce. Po zaslání návrhu nám téměř okamžitě nabídl termín schůzky k doladění detailů. Vše probíhalo rychle a profesionálně.

  Tímto děkujeme.

  Vomelovi starší a Vomelovi mladší :), Rudolec

 • Irena Staňková says:

  V prvé řadě bych chtěla pochválit webové stránky této firmy, neb to byl hlavní činitel při mém rozhodování pro spolupráci s vámi. Ráda bych vyjádřila spokojenost s jednáním a přístupem p.Čtvrtka. Ocenili jsme především jeho časovou flexibilitu. Navrhl zajímavé oživení interiéru našeho řadového domku, neváhal přijet na místo a vše podrobně popsal. Navíc poskytl živou nahrávku, ke které se vracíme a můžeme tak realizovat postupné vybavení domku.Ještě jednou děkujeme, vaše služby doporučujeme všem příbuzným i známým.
  Staňková Irena a rodina z Pardubic

 • Procházková says:

  Dobrý den,
  chtěla bych tímto poděkovat panu arch. Jagerovi za nevšední až nadčasové vypracování projektu rekonstrukce naší verandy a navazujícího průjezdu, který by měl v budoucnu sloužit jako obchod a kavárnička. Pak architekt má vstřícný, věcný a profesionální přístup a mohu ho vřele doporučit svým známým, kteří budou o jakékoliv rekonstrukci uvažovat.Moc děkuji

 • Dušan a Dana Halmovi Žďár nad Sázavou says:

  Musím říci,že s 3 D návrhy rekonstrukce našeho bytu od p.Čtvrtka jsme velmi spokojeni. P.Čtvrtek se víceméně trefil do našich představ-kromě pár maličkostí opravdu dobrá práce.Cenu a přístup k zákazníkovi hodnotíme také velmi kladně. Na základě této dobré zkušenosti jsme si u p.Čtvrtka zadali i realizaci kompletní rekonstrukce.Tu hodnotit zatím nemůžeme – začínáme totiž cca za týden,tak uvidíme. Po předcházejících zkušenostech ale věříme,že to dobře dopadne. Jediné,co bych vytkl, je dlouhý termín realizace 3D návrhu od první schůzky. Na to nás ale p.Čtvrtek dopředu upozornil.

 • Věra Švejdová says:

  Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat p. Čtvrtkovi za vypracování naprosto úžasných návrhů celého bytu. Studio 3Design jsem našla na internetu, kde mne upoutaly jejich návrhy. Oslovila jsem p. Čtvrtka a během asi 2 dnů se byl podívat do bytu, kde se měla uskutečnit kompletní rekonstrukce. Pan architekt upozornil, že návrhy nebudou hned, ale začal je posílat ještě před plánovaným termínem. Překvapil mne jeho lidský přístup, ochota komunikovat, pomoc při výběru spotřebičů, doplňků, barevných kombinací, vysvětlování, která varianta bude vhodnější, aby i malý prostor působil čistě a vzdušně… No, neměl to s námi jednoduché 😀 Navíc byl ochotný dohlédnout na průběh celé rekonstrukce, doporučil i osvědčené firmy se kterými spolupracuje – ať už se jednalo o zedníky, instalatéry, podlaháře, elektrikáře a nesmím zapomenout i pány truhláře.
  Ještě jednou děkuji, přeji spoustu spokojených klientů a úspěchů jak v pracovním tak i soukromém životě.

 • Vladimír Přichystal Blansko says:

  S manželkou jsme se chystali na celkovou rekonstrukci dvoupokojového bytu, a protože je to byt malý, tak jsme chtěli, aby bylo účelně využito každé místo a takto rekonstruovaný byt nám vydržel na dalších 30-40 let. Proto jsme se rozhodli využít služeb architekta. Volba pana Jágra byla čistě náhodná a byla to trefa do černého. Všechny návrhy byly na první dobrou a je radost v tom bydlet.
  Samotná realizace byla po řemeslné stránce, i přes drobné nedostatky, provedena velmi kvalitně, ale provázely ji zbytečné komplikace. Chyběl harmonogram prací, zpočátku bylo hodně prostojů, některé vybavení nebylo objednáno v předstihu, rozpočet byl podceněný a celkové náklady byly nakonec vyšší o 20%. Některým komplikacím se dalo předejít, kdyby pan Jáger fyzicky kontroloval průběh realizace. Jako architekt pan Jáger určitě nezklamal a mohu ho s klidným svědomím doporučit. Jako garant realizace potřebuje ještě nabrat zkušenosti.

 • Josef a Jindřiška Zíkovi says:

  Děkujeme tímto p.Čtvrtkovi za velice zdařilý návrh obývacího pokoje. Návrh naprosto odpovídá našim představám a už se těšíme na jeho realizaci. I přes drobné komunikační problémy můžeme všem doporučit!

 • Jana Benešová says:

  Ráda bych touto cestou poděkovala za vytvoření moc pěkných návrhů dětského pokoje. Řešili jsem prostor, který měl značná omezení – zkosené stěny, nosné trámky a nerezový komín v prostoru. Nebyli jsme zcela přesvědčeni o našich představách, a tak jsme se obrátili na designérské studio p. Čtvrtka (přes web stránky) a paní Berenová nám vytvořila krásné návrhy. Jsme moc spokojeni a zároveň bychom chtěli poděkovat za rychlost provedení zpracování návrhu, báječné detaily a úžasnou přátelskou komunikaci.
  Děkujeme a všem doporučujeme Benešovi z Benešova u Prahy

 • Michal Zavadil says:

  Děkujeme za zpracované návrhy. Po úspěšném návrhu a realizaci obývacího pokoje, jsme se rozhodli i pro návrh dětského pokoje od paní Beranové. Ten dopadl opět dobře. Můžeme všem jen doporučit.

 • Laďka Lišková says:

  Pana Čtvrtka jsem oslovila na základě doporučení známé zde ve Velkém Meziříčí a zatím mohu vyjádřit velkou spokojenost s přístupem a s jednáním. Návrh obývacího pokoje se celé naší rodině líbí a nyní se těším na další spolupráci při realizaci.

 • Zobačová M. Praha says:

  Atelier pana Čtvrtka, konkrétně paní Beranová mi byla doporučena mými známými s velice dobrými referencemi. Potvrdily se mi. Práce s paní Beranovou byla velmi příjemná, věcná, dokázala mi odpovědět na mé pochyby a vždy dobře poradila. Velmi mi pomohly odkazy na jednotlivé firmy a produkty, což mi ulehčuje celou rekonstrukci. Podařilo se paní Beranové realizovat mé mlhavé představy do konkrétní podoby a já mám pocit, že konečně budu mít byt podle svého vkusu a hlavně budu mít to své Doma. Mockrát děkuji.
  Opravdu mohu paní designérku Beranovou doporučit, protože její profesionalita, vstřícnost a ochota byla nadstandardní.
  M. Zobačová

 • Alexandra Hrbotická says:

  Vynikající zkušenost s prací p. Tomáše Jágera. Jeho návrh kuchyňského koutu, jídelny a obývací
  části předčil má očekávání. Je vzdušný, moderní, ale i praktický. Ochota a spolupráce byla také na vysoké úrovni. Těším se na další spolupráci při realizaci.

 • Pavlína Nováková says:

  Studio pana Čtvrtka mohu opravdu doporučit, již na první schůzce jsem byla přesvědčená, že jsem si vybrala správně. Návrh kuchyně a obývacího pokoje nám dělal pan Jáger a musím říct, že vše vypadá opravdu fantasticky a každému komu jsem návrh ukazovala se moc líbil.
  Moc děkuji a doporučuji.
  Nováková, Říčany

 • Renata Holešovská says:

  Pro navrh detskeho pokoje jsme si vybrali designera pana Cvrtka, protoze se nam libil jeho styl a pouzite prvky v návrzích. Dulezity pro nas byl i osobni pristup. Pan Cvrtek za nami prijel na osobni schuzku a vyslechl si nase predstavy, s manzelem jsme meli kazdy trochu jine predstavy, tak jsme byli netrpelivi, cim nas pan Cvrtek v navrhu prekvapi. Myslim, ze jsem docela narocny klient a hned prvni navrh detkeho pokojiku od pana Ctvrtka ve mne zpusobil wau efekt, byli jsme nadseni, bylo potreba doladit uz jen malickosti. Jako navrhare muzeme pana Cvrtka vrele doporucit. Pokud budeme v byte jeste neco menit, radi se na nej zase obratime.

 • Jana Bednářová says:

  Firmu pana Čtvrtka jsme oslovili náhodně když jsme hledali firmu na interierový design. Vše proběhlo velmi rychle, ale s kladným výsledkem. Návrh nám vytvořil pan Jáger, který se nám 100% trefil do vkusu a představy dětského pokoje tímto bychom mu chtěli moc poděkovat.
  Můžeme jen doporučit, těšíme se na realizaci a další spolupráci.
  Rodina Bednářová

 • Vlastislav Beran, Jihlava says:

  Kdo osloví pana Čtvrtka neprohloupí. S průběhem od návrhu po realizaci jsem nadmíru spokojen. Ostatně reference níže hovoří za vše. Doporučuji.

 • Roman Koukola says:

  Dobrý den.

  S panem Čtvrtkem jsme realizovali kompletní rekonstrukci bytu v rodiném dvougeneračním domě.
  Panu Čtvrtkovi jsem od začátku ponechal “volnou ruku”, a mohu říci, že se přesně trefil do mých představ o moderním bydlení.
  Ačkoliv má pan Čtvrtek spoustu klientů, velmi rychle jsem nabil dojmu, že pracuje pouze pro mě.
  Heslovitě: -Od začátku až do konce perfektní komunikace, pružné jednání a lidský přístup.
  -Na vstupu velmi kvalitní a profesionální návrh včetně projektové dokumentace.
  -Doporučení všech dodavatelů, se kterými byla opravdu radost spolupracovat.
  -Sestavení přesného harmonogramu prací(…no malinko jsme se zdrželi,ale víceméně mojí vinou). 🙂
  -obrovská podpora při výběru všech materiálů, spotřebičů a dekorací.
  -Na výstupu moje MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.

  Tímto panu Čtvrtkovi velice děkuji za spolupráci, a přeji spoustu dalších spokojených klientů.

 • Hana Jelínková says:

  Pan architekt Čtvrtek se naprosto dokonale strefil do našich představ ohledně dětského / studentského pokoje pro naši dceru. I jen dle několika málo vyměněných e-mailů (specifikace, naše představy, přání, popis aktivit dítěte) navrhl přesně co jsme chtěli. Čisté, jemné, vzdušné a z malého prostoru dokázal navrhnout místo jak pro učení, tak pro hru.
  Oceňuji ochotu k vypracování variantních barevných řešení
  Oceňuji ochotu zaslat odkazy na materiály a vybavení
  Oceňuji ochotu poradit s výběrem dodavatelů.
  Doporučuji tyto profesionály, kteří nechtějí za každou cenu vytěžit peníze, ale dle mého názoru, chtějí být pro své zákazníky dlouhodobými partnery.
  Budeme upravovat obývací pokoj (společný s kuchyní) a určitě se na něj opět obrátíme
  děkujeme
  Hana Jelínková

 • Martin Dubina says:

  Na podzim jsme s přítelkyní koupili rodinný dům a začali jsme s rekonstrukcí jak se říká od podlahy. V průběhu přestavby nám od známých bylo doporučeno využití designového studia. A tak jsme se rozhodli pro studio 3design. Tady jsme oslovili pana Jágera a musím jen chválit. Po osobní schůzce jsme si řekli styl v jakém bychom si jádro domku představovali. Jinak jsme nechali panu Jágerovi volnou ruku. Při schůzce nám doporučoval v kuchyni posloupné umístění spotřebičů, v obývacím pokoji jsme dostali jiný pohled na rozmístění nábytku než jaké jsme měli ve svých představách. S předsíní jsme si sami nedokázali poradit, protože má malé rozměry, ale pan Jáger s přehledem věděl jak ji navrhnout.
  Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Tomáši Jágerovi za za osobní přístup, profesionální jednání, neocenitelné rady při navrhování interiéru a cit se kterým vystihl představy celé naší rekonstrukce. Těm kteří váhají při rekonstrukci nebo při novostavbě jestli využít designového studia tak doporučujeme neváhat určitě to stojí za to a hlavně cenné rady k nezaplacení.

 • Josef Schön says:

  Dobrý den chtěl bych poděkovat za realizaci dětského pokoje pro našeho syna a to panem Jágrem. Návrh který jsme realizovali splnily veškeré naše požadavky. Po dobu realizace jsme byli v kontaktu a vždy nám byla poskytnuta odborná rada. Rádi bychom poděkovali i za doporučení truhlářství které provádělo celou realizaci. Všem vřele doporučujeme a věřím, že vaše požadavky budou splněny. V případě další realizace se zcela jistě na Vás obrátím.

  Ještě jednou děkuje rodina Schönová a syn Adam.
  Náš syn Adam je ohromen svým novým královstvím. :-):-):-)

 • Aranka Michalová says:

  Vřele doporučuji pana designéra Jágera. Navrhoval do mého domu interiér obývacího pokoje a jídelny. Oba návrhy byly skvělé, že jsem na nich nepotřebovala nic měnit. Vstřícný a milý přístup společně s kvalitní prací zaručen. Mohu vřele doporučit.

 • Marketa Vojnarova says:

  Náhodně jsem v Sama doma shlédla příspěvek pana Čtvrtka ohledně dětských pokojů. Nadchnul mě jeho nápad se žebřinami a také ukázky různých pokojů. Vzhledem k omezenému prostoru a temperamentu naši dcery bylo rozhodnuto. Určitě byla k nezaplacení osobní návšteva, kdy se s dcerou osobně potkal. Návrh je praktický, nadčasový, vzdušný a elegantní a každá barevná kombinace má své, tak to bylo na celém rozhodování nejtěžší. Rádi bychom firmu pana Čtvrtka oslovili i v budoucnu a teším se na další spolupráci.

 • Lenka a Radek Vlkovi, Frýdek-Místek says:

  Velice děkujeme za spolupráci s paní Beranovou. Její návrh kuchyně, jídelny a chodby se nám hodně líbí, včetně všech alternativ, které ochotně zaslala a kde je vidět dobrý vkus a cit pro barvy a materiály. Pokud budeme rekonstruovat další prostory, rozhodně bychom se chtěli (i přes větší vzdálenost) na ni opět obrátit. Všem zájemcům toto studio vřele doporučujeme.

 • Zuzana Němcová says:

  Dlouho jsem se rozmýšlela, zda investovat do odborného návrhu a musím říci, že to byla výborná investice. Stavíme nový dům a poprosila jsem o pomoc paní Beranovou, protože se mi velmi líbil styl její i pana Čtvrtka. Potřebovala jsem vyřešit především design kuchyně s obývacím pokojem. Výsledný návrh překonal mé očekávání, byla jsem z něj nadšená, stejně jako celá naše rodina, kamarádi. Všem velmi doporučuji spolupráci s těmito odborníky. Ještě jednou moc děkuji za vysněný Domov, který se nám bude na základě návrhu realizovat mnohem jednodušeji a bez zbytečných starostí a vymýšlení něčeho, co by ve výsledném celku nemuselo dopadnout nejlépe. Všem Vás doporučuji. S pozdravem Zuzana Němcová

 • Rohrerová E. says:

  Chtěla bych tímto poděkovat panu Čtvrtkovi za pěkný a zajímavý návrh obývacího pokoje a kuchyně. Všem, kteří se chystají rekonstruovat byt či dům vřele doporučuji.

 • Milena Moravcová, Dobratice says:

  Po dlouholetém váhání s rekonstrukcí kuchyně jsem na dceřino doporučení oslovila paní Beranovou. Své práci opravdu rozumí, dokáže pochopit nároky a vkus zákazníka. S jejím návrhem a přístupem jsem byla moc spokojena. Teď držte palce, ať se nám dílo podaří !

 • Egertovi says:

  Děkujeme panu Jiřímu Čtvrtkovi, který nám při milé konzultaci odborně a nápaditě poradil s návrhem kuchyně a obýváku. Mockrát Vám děkujeme za dobré rady a váš čas a vřele Vás doporučujeme všem.

 • Holubovi says:

  Chtěli bychom poděkovat za vynikající nápady při rekonstrukci obývacího pokoje.S p.Čtvrtkem jsme velmi spokojeni.

 • Renáta Hortová says:

  Chtěla bych touto cestou poděkovat za splněný sen. Paní designerka Beranová splnila vše o co jsme ji požádali a když jsme nebyli úplně spokojeni, byla velmi ochotná a návrh předělala. Neměli jsme žádný problém. Mohu vřele doporučit.

 • Dagmar Havlíčková says:

  Designer, pan Čtvrtek, je velice kreativní a má mnoho úžasných nápadů. Splnilo se mi přání, potkala jsem dobrého odborníka za rozumnou cenu. Všem vřele doporučuji a své výborné zkušenosti posílám dál v podobě doporučení. Díky za vše a těším se další spolupráci. Dagmar Havlíčková

 • šmidova jiřina says:

  100% spokojenost pan Čtvrtek velice slušne a vstřicne jednani navrh splnuje moje představy mohu jenom doporučit

 • Kadrmanovi says:

  Měli jsme již kompletně zařízený a na zakázku vyrobený jeden dětský pokojík a potřebovali jsme zařídit druhý pokojík s tím, že jsme chtěli původní nábytek maximálně využít a zároveň přizpůsobit/upravit vybavení obou pokojíků potřebám devítiletého syna a tříleté dcery. Sami jsme si s tím moc nevěděli rady a tak jsme začali hledat inspiraci na internetu. Při hledání inspirace jsme narazili na stránky pana Jiřího Čtvrtka. Styl jeho návrhů přesně odpovídal našim představám. Uvědomili jsme si, že peníze vynaložené za návrh nám ušetří čas, který bychom strávili tím, že bychom si s návrhy sami lámali hlavu a nakonec by to nemuselo dopadnout k naší spokojenosti. Rozhodli jsme se tedy pana Čtvrtka oslovit. Osobní konzultace s panem Čtvrtkem proběhla do týdne na profesionální úrovni. Na projekt jsme si nějakou dobu (necelé 2 měsíce) počkali, ale byl vyhotoven v dohodnutém termínu. Hned první návrh odpovídal našim představám. Sice jsme požádali o nějaké úpravy, které byly zřejmě způsobeny tím, že osobní konzultaci u nás prováděl pan Čtvrtek, avšak z důvodu jeho pracovní vytíženosti nám návrhy pak zpracovával pan Jáger. Nicméně hned druhý návrh dopadl k naší úplné spokojenosti a líbil se i našim dětem. I když jsme se pak na pana Čtvrtka vícekrát obraceli s dotazy na odkazy na internetu, všechny nám nakonec ochotně zodpověděl. Již se těšíme na realizaci obou pokojíků a pokud se rozhodneme pro úpravu dalších místností v našem domku, opět se na studio pana Čtvrtka s důvěrou rádi obrátíme!

 • Martina a Michael Zourkovi says:

  Při hledání inspirace k vytvoření nového pokojíčku pro naši devítiletou dceru, jsme narazili na internetu na stránky pana Jiřího Čtvrtka. Jeho některé práce nás doslova nadchli. Nejdříve jsme váhali oslovit pana Čtvrtka vzhledem k vzdálenosti: Ždár – Křenovice. Nakonec jsme tak učinili a toto řešení se okamžitě ukázalo jako štastné. Osobní konzultace proběhla do týdne na profesionální úrovni a zanechala v nás dobrý dojem. Na projekt jsme si nějakou dobu počkali dle dohodnutého termínu a projekt stál za to. Na vyhotoveném návrhu z naší strany neproběhli žádné změny, protože návrh byl perfektní. Při realizaci jsme dolaďovali nějaké technické věci a pan Čtvrtek okamžitě reagoval a komunikoval k naší spokojenosti. Realizace dopadla na jedničku, vše sedělo. Nemůžeme než doporučit. Jsme rozhodnuti při dalších úpravách interiéru pokojů oslovit už jen pana Čtvrtka.
  Děkujeme Zourkovi

 • Erika Navrátilová says:

  Rada bych tímto poděkovala panu Jágerovi za profesionální spolupráci. Zakázka byla zhotovena v termínu. Návrh byl originální a přesně podle našich představ.
  Můžeme jen doporučit, těšíme se na další spolupráci.

 • Jaroslav Hána says:

  Touto cestou bych rád poděkoval paní Beranové za návrh dětského pokoje. Byli jsme z něho nadšeni všichni, včetně našich dvou malých holčiček, pro které je dětský pokoj určen. Nejen, že paní Beranová byla velice ochotná, navíc nám vyšla vstříc ve všem,co jsme do pokojíku požadovali, včetně oblíbených barev a zvířátek, která naše holky milují. Návrh byl dodán přesně ve smluvený termín. Od pana Čtvrtka máme z roku 2006 navrhnutou kuchyni, která je (i po těch letech) nejhezčí a nejpraktičtější ze všech, co jsme kdy viděli. Takže Vám oběma ještě jednou moc děkujeme za skvěle odvedenou práci.
  Hánovi

 • Eva Drašarová says:

  Velice ráda bych poděkovala panu Čtvrtkovi za perfektní zpracování návrhů dvou dětských pokojů a obýv. pokoje. Byli jsme velice spokojeni, návrhy splnily naše představy.Určitě se na firmu pana Čtvrtka opět při další rekonstrukci obrátíme.Děkujeme a všem vřele doporučujeme.

 • Ivana Pearce says:

  Dobrý den
  také bych ráda poděkovala panu Čtvrtkovi za jeho pomoc. Potřebovali jsme navrhnout, jak zařídit obývací pokoj a byli jsme úplně bez nápadu a bez fantazie. Pan Čtvrtek byl moc ochotný a milý a během naší schůzky v našem ještě nezařízeném obýváku z nás pomocí dobře mířených otázek vytáhl přesně co se nám líbí a co se nám nebílbí (i když my sami jsme to moc nevěděli). První návrh se nám moc líbil a splňoval veškeré naše požadavky – měli jsme pár nápadů na opravy návrhu o které jsme se podělili s panem Čtvrtkem a on nám ochotně návrh předělal podle našich nápadů na porovnání. Spokojenost největší. Dodržení termínů, moc milé jednání a dokonce komunikace přes svátky a o víkendech… Určitě ráda všem doporučím a až budeme renovovat další místnosti, tak si ho každopádně zavolám znovu. Mockrát vám děkujeme. Ivana a Andy Pearce

 • Stanislava Prausová says:

  Ráda bych se rovněž podělila o dobrou zkušenost. S prací p. Čtvrtka jsem byla maximálně spokojená. Velmi ochotný, milý a hlavně velmi šikovný bytový designér. Myslím, že to je investice, která se několikanásobně vrátí v úspoře času, energie, ale i financí.
  Na p. Čtvrtka jsem se nejprve obrátila s žádostí o pomoc s návrhy interiérů dětského a obývacího pokoje a chodby. Na konec jsem využila i možnosti realizace, která se vydařila ke spokojenosti celé rodiny i díky spolupracujícím firmám p. Bukáčka a Kotovice.

  Moc děkuji za domov, kde se cítíme mnohem příjemněji a pohodlněji nejen my, ale i naše kočky a všem Vás jenom doporučuji:-)

 • Marcela Homolová says:

  Chci moc poděkovat panu Čtvrtkovi za skvělou spolupráci při realizaci našeho domečku. Je moc ochotný a flexibilní. Přeji jemu i jeho kolegům a jeho rodině krásné svátky, pohody a hodně sil do do další práce.

 • Jana Herodesová says:

  Velké poděkování panu Čtvrtkovi při zařizování obývacího pokoje. 3D návrh naprosto vyhovoval mé představě, nemuseli jsme měnit vůbec nic. Čistý styl, moderní, pěkné, vkusné. Spolupráce vynikající, na 100 %.
  Děkuji.

 • Věra Zejdová says:

  Chtěla bych touto cestou popsat své zkušenosti s paní Pavlou Beranovou. Paní Beranovou jsme oslovili, aby nám zpracovala grafický návrh kuchyně a obývacího pokoje při výstavbě našeho RD. Již při prvním setkání jsem cítila, že jsem oslovila člověka, se kterým bude radost spolupracovat. Byla jsem mile překvapena, že první návrh, který nám byl zaslán se nám s manželem hned líbil.Po nepatrných úpravách byl návrh doladěn k naší úplné spokojenosti.
  Poté jsme se nakonec domluvili ještě na návrhu chodby, zádveří a koupelny. Musím ocenit hlavně rychlost ,flexibilitu a hlavně ochotu při řešení našich požadavků.
  Z našeho pohledu je paní Beranová profesionál a můžeme jen a jen DOPORUČIT.
  Už se těšíme až budeme dle zpracovaných návrhů budovat náš domeček.

  Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

  Věra a Miroslav Zejdovi

 • Jitka Bieliková says:

  Pro celkovou rekonstrukci bytu 4+1 jsem si vybrala tuto firmu na základě positivních recenzí zákazníků, ukázky jejich prací na webu a cenové přijatelnosti. Úvodní schůzka byla sjednána svižně a vedena profesionálně. Jisté zklamání přinesl termín realizace návrhů, který byl až za měsíc a půl a ukazoval vytíženost designerů. Náš návrh byl zpracováván paní Beranovu. Jednání s ní bylo příjemné, byla připravena naslouchat zákazníkovi, změny zpracovávala rychle. Termíny byly dodrženy. Výsledná vizualizace interiérů byla pro nás dokonalá – designérský pohled zharmonizovaný s přáním a představami zákazníka.
  Děkuji tímto paní Beranové za příkladnou spolupráci a hledajícím nebo váhajícím vřele doporučuji!
  Bieliková Jitka, Praha

 • Josef Götz says:

  Už více jak tři roky nám k plné spokojenosti slouží náš byt, kompletně navržený a zrealizovaný díky p.Čtvrtkovi. A řemeslné zpracování je na velmi vysoké úrovni, nikde se nic neuvolnilo, neulomilo, neodlepilo. A to máme psa a často i návštěvy s děckama. Jeho služby mohu všem doporučit.

  • Jiří Čtvrtek says:

   Dobrý den,

   velmi děkujeme za zpětnou vazbu po třech letech. Těší nás, že jste si na nás vzpomněl i po takové době a že je vše v pořádku. Hodně štěstí a ještě mnoho let spokojenosti s interiérem. JČ

 • Lenka Zumrová says:

  S prací pana Čtvrtka jsem byla spokojená, oceňuji rychlost zpracování a zpětnou vazbu. Mohu doporučit.

 • Malečková says:

  Také já se připojuji ke spokojeným zákazníkům paní Beranové.
  Spolupráce s ní je velmi příjemná, ochotně a rychle reaguje na případné připomínky, její návrhy jsou zajímavé a přitom praktické.Opravdu vřele doporučuji.

  Malečková, Brno

 • Jiří Klimeš says:

  Spolupráce s pí. Beranovou byla vynikající, na všechna přání reagovala vždy rychle a s velkou trpělivostí. Mohu všem doporučit, protože přehled a zkušenosti se v návrzích projeví, děkuji Jiří Klimeš.

 • Šaškovi says:

  Byli jsme velice spokojeni se zpracováním návrhů studentského pokoje a chodby. Tímto děkujeme paní Beranové za naprosto profesionální přístup a s radostí všem doporučujeme.

 • Zumrová Iva says:

  Návrh pana Čtvrtka splňoval mé představy. Zakázku realizoval v krátké době. Jednání příjemné. Nové úložné prostory jsou pěkné a funkční. S prací pana Čtvrtka jsem spokojena, líbí se i mým přátelům.

 • Renáta Kocmanová says:

  Spolupráce výborná – vše v termínu, velmi rychlá zpětná vazba na připomínky, návrhy zajímavé a originální.

 • Alena Smolíková says:

  Kontak na tuto firmu jsem našla na internetu a po prvotním kontaktu jsme se domluvili s paní Beranovou na osobním setkání. Vše si zaměřila, chtěli jsme komplet návrh obývacího pokoje +chodby.V budoucnosti ještě dětský pokoj, ten je zaměřený a čeká, jakmile budeme potřebovat, dostaneme návrhy.
  Návrh interiéru dorazil dle domluvy asi do jednoho měsíce, pozměňovali jsme několikrát a vždy bez problémů provedena změna. Po odsouhlasení finálního návrhu nám poslala paní Beranová kóty a odkazy na veškeré použité materiály. Pravděpodobně využijeme i nabídku truhlářských prací.
  Jsme velmi spokojeni s přístupem, spolehlivostí a dodržení všeho slíbeného. Tuto firmu vřele doporučuji.AS Jaroměř

 • Jiří Suchý says:

  Chtěli jsme návrh ložnice,hlavně barvy na současný nábytek a dekoraci pokoje,spolupráce na dálku byla rychlá a vedla k naší plné spokojenosti,návrhy naší ložnice zakomponované do fotografie ,byly opravdu skvělé ,protože jsme postrádali sladění všech barev,i barva zvolená na stěny se nám líbí,ve spolupráci s dalšími místnostmi budeme pokračovat.manželé Suchých Lysá nad Labem

 • Moravcová, Frýdek says:

  Spolupráce s paní Beranovou je opravdu výborná.
  Všem doporučujeme toto interiérové studio.

 • Mikeska, novostavba Frenštát p. Radh. says:

  Spolupráce s paní Beranovou pří návrhu interiérů pro naší novostavbu byla na dálku byla rychlá a zcela bezproblémová. Veškeré naše připomínky k prvotním návrhům paní Beranová zcela promptně zapracovala do finální podoby interiérového řešení tak, že jsme ve finále byli s konečným výsledkem víc než spokojeni. Mikeska, Frenštát p.R.

 • Lenka Bradáčová says:

  Po předchozích vynikajících zkušenostech jsme opět oslovili pan Čtvrtka za účelem vytvoření návrhu ložnice. Ani tentokrát nás jeho přístup i výsledek práce nezklamal. I když jsme měli určitou představu o uspořádání nábytku v ložnici, nakonec jsme souhlasili s řešením, které nám navrhl pan Čtvrtek. Při zhlédnutí 3D návrhů se nám jenom potvrdilo, že jsme udělali dobře. Vzhledem k tomu, že nás ještě čeká realizace dětský pokojů a pracovny, máme celkem jasno v tom, na koho se při vytvoření návrhů obrátit .

 • Ivana Moravcová says:

  Ráda bych touto cestou poděkovala paní Pavle Beranové za vynikající spolupráci, ochotu při řešení návrhů realizaci koupelny, kuchyně a obývacího pokoje. Vše probíhalo k mé 100%ní spokojenosti. Mohu jen vřele doporučit.

 • manželé Caklovi, Jihlava says:

  Služeb designové kanceláře pana Čtvrtka jsme využili bez předchozích referencí, pouze na základě informací z internetových stránek. Od prvního kontaktu probíhala vzájemná spolupráce (dodržování termínů, komunikace) na profesionální úrovni. Na základě zpracování několika variant grafických návrhů se nám podařilo, k naší spokojenosti, vyřešit uspořádání předsíně, obývacího pokoje i jídelního koutu našeho rodinného domu. Využili jsme i služeb dodavatelů, doporučovaných panem Čtvrtkem (KOMSTAV, truhlářství Kotovic, podlahářství Bukáček). Veškeré práce byly odvedeny v dohodnutých termínech, dobré kvalitě a odpovídajících cenových relacích. Na připomínky v průběhu realizace stavebních úprav bylo reagováno velmi pružně. Na základě našich dobrých zkušeností můžeme komplexní služby poskytované kanceláří pana Čtvrtka jenom doporučit.

 • Ivana Voráčová says:

  Ráda bych touto cestou poděkovala paní Pavle Beranové za SKVĚLOU spolupráci, trpělivost, ochotu a flexibilitu při řešení návrhů a pozdější realizaci koupelny, kuchyně a obývacího pokoje. Vše probíhalo k mé 100%ní spokojenosti. Mohu jen vřele doporučit spolupráci s pí.Beranovou.
  Nadále mohu doporučit i spolupráci s Truhlářstvím p.Kotovice, které mi pí.Beranová doporučila.
  Děkuji. Voráčová.

 • Pavla žáková says:

  Pana Čtvrtka jsem oslovila již podruhé, protože s jeho prací, jednáním a cenou jsem byla moc spokojená. Pomáhal nám se zařizováním patra v rodinném domě. Moc mu děkuji za trpělivost, nápady a rychlé reakce na moje připomínky. I po vytvoření 3D návrhů probíhá komunikace bez problémů a na jeho pomoc se můžeme vždy spolehnout. Děkují Žákovi

 • Ťupová Pavlína says:

  Firmu pana Čtvrtka jsme oslovili před rekonstrukcí dětského pokoje našich malých rošťáků. A udělali jsme moc dobře. Navržený dětský pokoj je úžasný s mnoha vychytávkami pro naše aktivní děti – nejúžasnější je horolezecká stěna. Návrh byl prostě přesně to, co jsme hledali.
  Vřele všem doporučujeme. Pan Čtvrtek je profesionál s pečlivým přístupem k práci.
  Určitě se na firmu pana Čtvrtka opět při další přestavbě obrátíme.
  Děkujeme, manželé Ťupovi

 • Marcela Homolová řadový dům Jihlava says:

  Pana Čtvrtka jsem oslovila, aby mi pomohl zařídit řadový dům, moc mile mě překvapil, svou flexibilitou, vstřícností a pohotovostí. Moc, moc mu děkuji za trpělivost s mými výmysly a návrhy. Teď máme hotovou koupelnu ve 3D návrhu a budeme pokračovat dále ve spolupráci. Opravdu vřele doporučuji spolupráci se studiem pana Čtvrtka, po dlouhé době je to člověk na svém místě!!!

 • Půžová H. says:

  Chtěla bych touto cestou vyjádřit svůj upřímný dík p. Čtvrtkovi, který mě hned na prvním setkání zaujal svým osobitým přístupem a milým jednáním. Zpočátku jsem měla strach oslovit někoho z této “branže” (designéra, bytového architekta), ale musím uznat, že rozhodně NELITUJI. Zcela naplnil mé představy dispozičního řešení pro mě opravdu komplikovaného prostoru (kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, sloup a různé jiné prvky :-)), poradil mi také další jiné vychytávky a celkově tomuto ústřednímu prostoru svým nápadem vdechl život. Velice mu děkuji a určitě doporučuji ostatním, třeba váhajícím jako jsem byla já. S díky Půžová H.

 • Milan Ondrák says:

  Děkujeme panu Čtvrtkovi za přínosnou pomoc při zařizování interiéru v novostavbě. Za věcné rady a vstřícný přístup. Připojuji se k dlouhé řadě spokojených zákazníků. Ondrák, Chotěboř

 • manželé Rotovi, návrh interiéru Klášterec nad Ohří says:

  Oslovili jsme pana J.Čtvrtka za účelem návrhu celého interiéru panelového bytu 4+1. Ačkoliv jsme z daleka, neváhali jsme uskutečnit schůzku u pana Čtvrtka ve studiu. Na základě schůzky nám byly zaslány 3D návrhy, které nevyžadovaly žádné úpravy. Natolik profesionálně byly vystihnuty naše představy. Další komunikace probíhá telefonicky a mailem a to bez problémů. Určitě doporučuji spolupráci s p.Čvrtkem i za cenu, že jste poněkud ze vzdálenějších míst.
  Děkují manželé Rotovi, Chomutovsko.

 • manželé Šulákovi says:

  Děkujeme paní Beranové za zpracování návrhů obývacího pokoje s kuchyní, samostatného zádveří a vyřešení podkrovního obývacího pokoje s kuchyní v našem RD.
  Jednání s paní Beranovou bylo vstřícné a věcné. Reakce na naše požadavky byla rychlá. Návrhy zcela splnily naše představy.
  Jako majité stavební firmy spolupráci s interiérovým studiem vřele doporučujeme.

 • Marta Burianová says:

  Pan Čtvrtek nám navrhoval kuchyň, včetně dlažby a obkladů, do novostavby. Poradil co a jak. Perfektní práce a super domluva. Jsme moc spokojení a můžeme ho doporučit. Burianovi, Ostrov nad Oslavou

 • Petra Vaverková, Pelhřimov says:

  Studio pana Čtvrtka jsem si vybrala bez předchozí reference, pouze na základě internetové prezentace. Řešila jsem změnu dispozice našeho obývacího pokoje. Obávala jsem se, že není možno do místnosti umístit všechny zóny, které potřebujeme a to samozřejmě tak, aby byly funkční. Pak Čtvrtek mi doporučil řešení, které je nejenom velmi hezké, ale hlavně splňuje veškeré potřeby naší rodiny. Jsem nadmíru spokojena a služby bytového studia mohu s klidným svědomím doporučit dále.

 • Veselí says:

  Byli jsme velmi spokojeni s přístupem paní Beranové, návrhy dětského pokoje a ložnice se nám líbily natolik, že jsme prakticky nepřišli na nic, co bychom chtěli změnit. Vřele doporučujeme.

 • dětský pokoj, Velké Meziříčí says:

  Dobrý den pane Čtvrtku,

  chtěl jsem Vám za naši rodinu poděkovat za návrh a realizaci našeho dětského pokoje. Mohu upřímně říci, že veškeré jednání probíhalo velmi vstřícně a termíny realizace byly dodrženy. Vaši práci můžeme s manželkou vřele doporučovat dále. Pokoj užíváme více než jeden měsíc a jsme zatím velmi spokojeni. Při návrhu jste přišel s myšlenkami, které by nás samotné nenapadli. Zároveň jsme cítili, že máte zkušenosti a Vaše názory jsou jimi podložené. Náš požadavek na pokoj pro dvě děti byl splněn na výbornou. I na tak malém prostoru, jaký jsme měli, jste pomohl zajistit dvě oddělené části a dostatek hracích i odkládacích prostorů. Komunikace a jednání bezvadné, vše probíhalo hladce.

 • Marcel Hlaváč says:

  Delší dobu jsem řešil, jak zařídit svůj atypický podkrovní byt a stále jsem neměl inspiraci. Oslovil jsem celkem tři designéry. S panem Čtvrtkem byla nejlepší domluva – reagoval a hned navrhl reálný čas. Následná spolupráce mě přesvědčila, že jsem si vybral dobře. Myslím si, že se návrhy velmi povedly. Důkaz spokojenosti: už nyní přemýšlím o využití pana Čtvrtka na další zakázku ;o).

 • Janka Linhartová says:

  Na studio pana Čtvrtka jsem se obrátila náhodně s tím, že si nevím rady s atypickým prostorem mého budoucího bydlení. P. Čtvrtek velmi pozorně vyslechl moje požadavky, akceptoval i moje návrhy a návrh, který vznikl, byl velmi zajímavý. Líbilo se mi, že p. Čtvrtek chápe také finanční možnosti zákazníka a snaží se najít i finančně vhodné řešení. Momentálně jsem nadšena z návrhu a nyní se už moc těším na realizaci.

 • leona srnská Vrchlabí says:

  Na firmu pana Čtvrtka jsem narazila náhodou,když jsem si absolutně nevěděla rady byť už jen s dispozicí nábytku apd pro mé dva syny. Jednalo se tedy z časových dúvodů “pouze” o poradenství. Spolupráce byla tudíš krátká, ale zato velice vstřícná a pohotová.Ještě jednou moc děkuji a opravdu mohu jen doporučit.

 • Iveta - Brno says:

  Jednoznačně můžu doporučit designéra p.Čtvrtka, velmi profesionální a pečlivý přístup k práci.
  děkuji
  Iveta, Brno

 • manželé Dvořákovi, návrh interiéru Jihlava says:

  Při rekonstrukci bytu (změna dispozice koupelny a kuchyně a dále podlahy a int. dveře v celém bytě) jsme se rozhodli využít služeb a návrhu bytového designéra p. Čtvrtka. Od první konzultace přes návrh, stavební práce a finalizaci probíhalo vše k naší spokojenosti. Zejména oceňujeme přístup, profesionalitu, respektování našich přání a potřeb a účast p. Čtvrtka při kontrolních dnech se stavební firmou. Rovněž výběr dodavatelů (KOMSTAV Profi, Podlahářství Bukáček a Truhlářství Kotovic) byl správnou volbou. Práce byla odvedena vždy v termínu, profesionálně a dle předložného cenového návrhu. Jak služby bytového designéra p. Čtvrtka, tak služby výše citovaných firem doporučujeme.
  S ohledem na budoucí realizaci dětského pokoje určitě využijeme služeb p. Čtvrtka opětovně.
  Díky p. Čtvrtkovi je náš byt útulný, vkusně zařízený a díky změně dispozice využijeme plně jeho funkčnosti. Děkují manželé Dvořákovi, Jihlava.

 • Nikola Džuganová says:

  Dobrý den, pustila jsem se do rekonstrukce bytu a protože to je už druhý byt, věděla jsem, že je potřeba spoustu důležitých věcí promyslet dopředu před realizací projektu. Mám docela představivost a vím, co chci, ale přeci jen jsem chtěla vidět dopředu, jak by asi mohl můj byt vypadat. Firmu pana Čtvrtka a paní Beranové jsem si našla na internetu. Už zpracování stránek mne přesvědčilo, že je to přesně to, co hledám. Zatím mi zpracovali pouze návrh na dětský pokoj, ale musím říci, že předčili mé očekávání. Chtěla jsem pokoj zařídit maximálně účelně a vzhledem k velikosti a rozdílnému věku dětí, ho nějak sladit dohromady. Povedlo se na jedničku. Paní Beranová je velice vstřícná a odvedla profesionální práci 🙂 Dnes už pracuje na nárhu dalších místností a já už se velice těším, až se budu moci podívat na její návrhy. Myslím si, že investice se mi mnohonásobně vrátí, ušetří mi čas a výsledek bude stát za to. Proto pokud ještě váháte, jestli designéry kontaktovat, neváhejte, protože nevyhazujete peníze, ale investujete je do svého hnízdečka, kde se budete cítit dobře a to je nejdůležitější tedy aspon pro mne.

 • Jindřich Hudeček - Praha says:

  Na základě vlastní zkušenosti mohu doporučit službu “bytový designer”, kterou jsme 2x využili před zahájením rekonstrukce rodinného domu v Praze. Hodina strávená s architektem byla nejlépe vynaloženou investicí v celém projektu, protože nám “otevřela oči” v tom, jak prostor nejlépe využít a čeho se vyvarovat. Málo platné, architekt vidí věci, které laik vidět nedokáže.

  Naše dřívější zkušenost s architekty byla ta, že je nejdříve zajímal náš rozpočet a podle toho se odvíjela jejich ochota. Následně nám byly prezentovány velice průměrné návrhy “zdarma”, které byly podmíněny odběrem předraženého nábytku.

  Služba bytového designera je pravý opak. Platíte designerovi za jeho čas strávený s vámi a realizace je na vás. Nevelká investice do hodiny času a cestovné se nám bohatě vrátil formou uspořádaného a útulného bydlení. Opravdu mohu jen doporučit.

 • Pavla Žáková says:

  Firmu pana Čtvrtka jsem našla na internetu a na základě výborných referencí jsem ho oslovila i já. Při rekonstrukci ložnice nám velmi pomohl dobrými nápady. Vše proběhlo rychle a hlavně k naší spokojenosti. Firmu pana Čtvrtka mohu jen doporučit

 • Šafránková says:

  Firmu pana Čtvrtka jsme oslovili na základě doporučení na internetových diskusích. Všichni ho vychvalovali a teď už taky víme proč. Vše proběhlo velmi rychle, ale s kladným výsledkem. Spolupráce byla krátká, ale pohodová a profesionální. Vřele všem doporučuji.

 • Kamila Čermáková - Praha západ - návrhy dětských pokojů + obývací pokoj s jídelnou says:

  Na internetové stránky pana Čtvrtka jsem narazila náhodou, když jsem hledala odbornou pomoc při řešení interiéru dětských pokojů a pokoje obývacího s jídelnou v našem RD. Většinou dám na celkový první dojem, a musím říci, že výsledek a celá spolupráce předčila mé očekávání.
  Vše probíhalo emailovou formou, pouze pomocí fotek stávajícího stavu, sdělení představy budoucího vzhledu a pak již následovaly grafické návrhy, které byly přesně tím, co jsem si představovala. Společné nadšení se mnou sdílí i moje děti.
  Celková spolupráce byla rychlá, pohodová, profesionální. Pan Čtvrtek má cit a vkus.
  Ještě jednou moc děkuji a mohu vřele doporučit !

 • Věra Smolíková - Praha-východ says:

  Na firmu pana Čtvrtka jsem narazila náhodně na internetu a díky dobrým referencím na stránkách
  jsem zkusila pana Čtvrtka oslovit. Mohu potvrdit vše, co píší ostatní zákazníci. Spokojenost a nic než spokojenost. Děkujeme.

 • Michaela a Pavel Nepráškovi - návrh obývacího pokoje a kuchyně, Kadaň says:

  Na tyto stránky jsem narazila náhodou, když jsme při projektování našeho budoucího domku hledali odbornou pomoc pro vyřešení obývací zóny s kuchyní. Stránky na mě působily tak nějak příjemně a “rodinně”, což se mi velmi líbilo 🙂 Po následné domluvě, kdy jsme sdělili naše požadavky (vše se řešilo jen po emailu, což nám velice vyhovovalo), přišel první návrh, který se nám velmi líbil. Jen jsme ještě požádali o světlejší provedení a poté jsme byli s návrhem naprosto spokojení. Jednání firmy pana Čtvrtka (konkrétně paní Beranové) bylo velmi seriózní, rychlé a profesionální. Nikdy bychom nevěřili, že se návrh interiéru dá vyřešit po emailu a za tak krátkou dobu. Všem můžeme s radostí firmu pana Čtvrtka doporučit. Do budoucna budeme uvažovat o návrhu koupelny a ložnice a jsem si jistá, že vím, na koho se obrátíme 🙂 Ještě jednou moc děkujeme.

 • Petr Tatíček says:

  Po zhlédnutí různých firem na internetu,jsem se dostal k panu Čtvrtkovi,nejen kvůli dostupnosti ale i doporučení ostatních spokojených zákazníků.Pan Čtvrtek, odvedl velmi dobrou práci při realizaci našich dvou pokojů, pracovny a ložnice.Po zkušenostech a se stoprocentní spokojeností se při další rekonstrukci obrátíme zase na firmu Pana Čtvrtka.

 • Jaroslav a Natalie Nenadálovi - návrhy interiéru Praha. says:

  Chtěli bychom touto cestou poděkovat za kvalitně odvedenou práci panu Jiřímu Čtvrtkovi.O využití služeb bytového architekta-designera jsme začali uvažovat při započnutí výstavby našeho domu. Hledali jsme proto na internetu a zjištovali informace.Náhodné objevení stránek pana designera Čtvrtka a jeho oslovení se ukazálo jako štastná volba.Přes počáteční mírnou obavu,zda nebude ku škodě věci větší vzdálenost od firmy pana Čtvrtka, jsme mohli po několika jeho návštěvách tuto obavu zcela opustit.S jeho pomocí se nám již v počátku stavby podařilo zavčas provést i několik dispozičních změn v domě,které jsou pro užívání více praktické ,než v původním projektu.Hlavní pomoc ovšem spočívala v návrhu interiérů-přesněji v návrhu ložnice,dětského pokoje,dětské koupelny,koupelny pro rodiče,chodby s knihovnou,kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem ,zádveřím,schodištěm,bazénem,vypracování nových rozvodů elektrické energie a návrhem fasády.Ještě jednou zde musím vyzdvihnout a ocenit ochotu a celkově velice příjemné a zároveň profesionální vystupování pana designéra,kde nebylo problémem se opakovaně vracet i k již uzavřenému návrhu,zapracovat případný nový požadavek a celkově být nápomocen a kdykoliv ihned reagovat po telefonu na dotazy.Při realizaci návrhů jsme využili také nabídku na využití služeb s ním spolupracujících firem-podlahářskou firmu a truhlářskou firmu pro výrobu kuchyně a nábytku dle jeho návrhů.I zde na vše svědomitě dohlížel,pri realizaci a osazování nábytku vše sám osobně kontroloval a připadné nedostatky okamžitě s firmou řešil k naší spokojenosti.Po uvážení všech aspektů jeho pomoci od počítačového návrhu až po jeho realizaci a dohled nad jeho uskutečněním musíme také konstatovat,že jeho finanční požadavky jsou naprosto přiměřené a zasloužené.S pomocí pana designéra se nám podařilo vytvořit Domov ,kde se cítíme příjemně a spokojeně.Závěrem proto touto cestou ještě jednou panu designéru Čtvrtkovi děkujeme a všem případným nezkušeným hledajícím zájemcům o pomoc při zařizování interiéru jako jsme byli my,jej můžeme jen a jen doporučit.

 • Martin Dlouhý Jihlava says:

  Mám jen a jen dobré zkušenosti. Návrh a realizace rekonstrukce bytového jádra předčila naše očekávání. Vše proběhlo bez komplikací a včas. Cena za služby bytového designera se nám několikanásobně vrátila v ušetřeném čase a starostech. Navíc jsme ve většině realizujících firem, získali na základě spolupráce s p.Čtvrtkem zajímavé slevy.

  Ještě jednou děkujeme, doporučujeme Vás i našim známým
  Rodina Dlouhých Jihlava

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *