Projekt interiéru horského bytu v Železné Rudě zpracovala bytová architektka Pavla Beranová. Ložnici a šatní skříň v bytě, navrhla pro manželský pár, který má již dospělé děti. Šatní skříně Na šatních skříních použila dekor od Eggru onyxové šedá. Obkladové desky a lem použitý na skříň, jsou dýhované od Querkus, prodává Demos. Postel vybrala kontinentální z […]

Ložnice s
šatní skříní

Chci vidět více

Paneláková ložnice – Brno Kolem stávající postele navrhl designér nábytkovou stěnu s dostatkem úložného prostoru. Nočními stolky a poličkam na knížky rozčlenil sestavu. Naproti umístil nábytkovou sestavu s komodou a televizí. Na nábytku použil dekor dřeva jako i na stávající skříň v předsíni. Jelikož působí výraznější dojmem dekor dřeva, použil jej v menším množství a […]

Paneláková

Chci vidět více

Podkroví – návrh ložnice v podkroví vyřešil náš bytoví designér.

Podkrovní
ložnice

Chci vidět více

Šatní skříň do ložnice navrhujeme s respektem k prostoru a požadavkům zákazníka.

Šatní skříň

Chci vidět více

Návrh šatny pražského bytu od bytového orchitekta Tomáše Jágera.

Šatna v bytě

Chci vidět více

Venkovský design zpracovala naše bytová designérka Pavla Beranová.

Design
venkova

Chci vidět více

Pražský interiér zřízený v černém lesklém designu s kombinací ořechu.

Ložnice
lesk černá

Chci vidět více

Ložnice v bytě v Kroměříži řešená on-line od naší designérky.

Ložnice
online

Chci vidět více

Chci vidět více

Šatna
v Praze

Chci vidět více

Návrh ložnice v Kralupách nad Vltavou. Dětské pokoje, kuchyně, obývací pokoje, koupelny, rodinné domy, byty i panelákové byty Kralupy nad Vltavou. Také hledáte:

Design
ložnice

Chci vidět více

Návrh ložnice v panelovém bytě 3+1 navrhla naše designérka pro mladý pár z Velkého Meziříčí. Lososovou barvou celému interiéru dodala ladnost ženské ruky. Interér působí uklidňujícím harmonickým dojmem i když nabízí dostatek úložného prostoru v podobě vetavěných bílých skříní.

Ložnice
v bytě 3+1

Chci vidět více

Ložnice
s trámy

Chci vidět více

Ložnice v provence – navrhujeme interiéry provenc ložnic i v dalších různých stylech. Tuto ložnici si u nás objednali mladí manžele do krásného domečku u Prahy.

Ložnice v
provence

Chci vidět více

Ostrovačice – tato ložnice byla navržená v nové přístavbě rodinného domu v Ostrovačicích, bude sloužit převážně pro hosty. Stávající rodinný dům a také nová přístavba obsahuje hodně dřevěných prvků, jako je masivní podlaha, masivní dveře a na stropě jsou přiznané dřevěné trámy a palubky. Po konzultaci s mladými zákazníky jsme usoudili, že se bude jednat […]

Ložnice
pro hosty

Chci vidět více

Návrh dispozice brněnského pokoje se nezměnila jelikož ta stávající již byla optimální. Trochu se posunula 200x200cm postel směrem ke dveřím, aby moc nepřekážela cestou k francouzskému oknu. Barevnost pokoje jsem ponechal v teplejších odstínech, ale jsou to trochu neutrálnější zemité odstíny. Snažil jsem se najít kombinaci která nabídne dostatek kontrastu, ale nebude moc rušivá na […]

Redesign ložnice
v Brně

Chci vidět více

Tapeta
v ložnici

Chci vidět více

Jak rozdělit
prostor
obýváku

Chci vidět více

Krása
venkova

Chci vidět více

Návrh ložnice s TV – přejete si televizi do nové ložnice? Využijte službu bytového designéra Tomáše Jágera, který vám nejen vkusně ložnici navrhne, ale vybere i nejvhodnější uhlopříčku i umístění televize. Kolega zde využil prostoru na zdi u nohou, kde vzhledem k malému prostoru nemoh umístít žádné úložné prostory. Nejvhonější místo pro LCD televize Telelevizi […]

Ložnice s TV
a šatnou

Chci vidět více

Skandinávský
styl

Chci vidět více

Moderní
útulná s
pracovnou

Chci vidět více

Návrhy ložnic a šaten

Návrh ložnice a šatny

Návrh interiéru ložnice vám umožní nejen nejúčelnější využití šatny, ale zároveň zajistí realizovat vkusný interiér vašeho domova. Klademe důraz jak na dostatek úložných prostorů, tak i na design a a potřeby zákazníka. Řešíme náročné interiéry jak v paneláku tak i v podkroví rodinného domu, nebo v malých prostorech např. garsonkách.

Panelákové interiéry

Panelák – více než kdekoliv jinde zde klademe velký důraz na praktičnost a optimální využití prostoru. Jsme si vědomi že panelový byt obývá rodina, která potřebuje dostatek prostoru, aniž by přišla o pocit volnosti z prostoru. V panelovém domě se zaměřujeme rovněž na odzvučnění místnosti pomocí ložnicových vestavných skříní, v kombinaci se sádrokartonovým stropem s minerální vatou. Zvuk rovněž utlumí použití vhodné podlahy a dekorací na zdi v podobě závěsů na okně nebo obrazů na zdi.

Malá loznice s pracovnou v paneláku
Trochu luxusu v ložnici rodinného domu v Praze
Ložnicové interiéry s šatnou

Podkrovní ložnice

Podkroví – podkrovní interiéry vyžadují dodržení několika zásad. Zejména v podkrovní ložnici musíte dbát na správné dispoziční rozmístění nábytku.

Zásada č.1

  1. nejvíce pozornosti věnujte umístění postele. Postel by jste v nejlepší variantě měli umístit mimo šikminu. Pokud to není možné a musíte mít hlavu kolmo pod šikminou, snažte se odsunout postel od šikminy, čímž vznikne větší prostor nad hlavou. Prostor za hlavou můžete zaplnit peřiňákem nebo sádrokartónovým soklíkem.
  2. Šikminu v podkroví pokud možno nenatírejte výraznými barvami ani netapetujte, ložnici by jste tím ještě více zmenšili.
  3. Použijte nejlépe světlé barvy, ty prostor rozjasní a ložnice nebude působit temně.
  4. Šatní skříně závěsy a záclony, plánujte až do stropu, prostor bude působit vyšším dojmem.

Šatny nejen do rodinných domů

Šatna u ložnice je dnes již nepostradatelnou součástí nejen každého rodinného domu, ale stejně tak často navrhujeme šatnu i do větších bytů.

Funkčnost tohoto prostoru závisí na promyšleném rozmístění šuplíků, polic, výklopů, výsuvů a různých karůselů a zařizovacích doplňků. Každodenní ukládání oblečení se pak stane hrou namísto noční můry…zvláště pro muže.

Návrh moderní ložnice v Brně    Fotogalerie pražských šaten