Návrh ložnice v Kralupách nad Vltavou. Dětské pokoje, kuchyně, obývací pokoje, koupelny, rodinné domy, byty i panelákové byty Kralupy nad Vltavou. Také hledáte:

Design
ložnice

Chci vidět více

Návrh ložnice v panelovém bytě 3+1 navrhla naše designérka pro mladý pár z Velkého Meziříčí. Lososovou barvou celému interiéru dodala ladnost ženské ruky. Interér působí uklidňujícím harmonickým dojmem i když nabízí dostatek úložného prostoru v podobě vetavěných bílých skříní.

Ložnice
v bytě 3+1

Chci vidět více

Ložnice
s trámy

Chci vidět více

Ložnice v provence – navrhujeme interiéry provenc ložnic i v dalších různých stylech. Tuto ložnici si u nás objednali mladí manžele do krásného domečku u Prahy.

Ložnice v
provence

Chci vidět více

Ostrovačice – tato ložnice byla navržená v nové přístavbě rodinného domu v Ostrovačicích, bude sloužit převážně pro hosty. Stávající rodinný dům a také nová přístavba obsahuje hodně dřevěných prvků, jako je masivní podlaha, masivní dveře a na stropě jsou přiznané dřevěné trámy a palubky. Po konzultaci s mladými zákazníky jsme usoudili, že se bude jednat […]

Ložnice
pro hosty

Chci vidět více

Návrh dispozice brněnského pokoje se nezměnila jelikož ta stávající již byla optimální. Trochu se posunula 200x200cm postel směrem ke dveřím, aby moc nepřekážela cestou k francouzskému oknu. Barevnost pokoje jsem ponechal v teplejších odstínech, ale jsou to trochu neutrálnější zemité odstíny. Snažil jsem se najít kombinaci která nabídne dostatek kontrastu, ale nebude moc rušivá na […]

Redesign ložnice
v Brně

Chci vidět více

Tapeta
v ložnici

Chci vidět více

Jak rozdělit
prostor
obýváku

Chci vidět více

Krása
venkova

Chci vidět více

Ložnice s TV
a šatnou

Chci vidět více

Skandinávský
styl

Chci vidět více

Moderní
útulná s
pracovnou

Chci vidět více

Návrhy ložnic

Návrhy interiérů ložnice – při realizaci je třeba dbát několika zásad. Ložnice patří do nejsoukromějších prostor bytu. V ložnici má naše tělo relaxovat a regenerovat po náročném dni. To jaký bude ten nadcházející den, jsme schopni z převážné části ovlivnit my sami.

Jak kvalitně si v ložnicích odpočineme se přímo odráží na naší vitalitě a našem zdraví.

To není skladiště!

Většina z nás se nachází (nebo zná) období, kdy neměli (nemají) zcela vyřešen interiér bytu nebo domu. Věci, které jsme za život nashromáždili nemají své místo a nevíme kam s nimi. A právě v tomto období se nám nabízí jednoduché řešení – vše uložit do místnosti, kam návštěvy nechodí… ložnice!

Právě tehdy dáváme tomuto interiéru jiný účel – sklad věcí. Pokud jste toto nezažili, pak nám zbývá vám pouze poblahopřát. Pokud toto nebo něco podobného právě zažíváte, NEZOUFEJTE, dokážeme vám pomoci. Jak?

Pomoc od bytového designera není ostudou

Jsme profesionálové s 18ti letou praxí v oboru interiérů. Nabízíme vám pomocnou ruku ve formě konzultace – 3D vizualizace – realizace interiéru vašich snů. Navrhujeme jak správnou ergonomii, design a rozmístění nábytku, tak i dostatečný úložný prostor, tak abychom nenarušili harmonii tohoto prostoru. Uvědomujeme si důležitou roli v životě, kterou hraje při odpočinku právě ložnice. Nepodceňujeme ani výběr matrace a postele, která se přímo odráží na tom v jakém stavu se probouzíte.

Když je málo místa

Máte malou ložnici nebo malý byt či dům a k tomu velké požadavky? 🙂 Nevadí, dokážeme si poradit i s pracovnou v ložnici a nebo naopak s ložnicí v obýváku nebo garsonce.

Staále jsme vás nepřesvědčili že jsme ti praví?

Prohlédněte si naše práce a pročtěte si doporučení od vás…našich zákazníků

Inspirujte se fotogalerií 3D návrhů ložnice

Inspirace naleznete v naší fotogalerii návrhů ložnic:

Malá ložnice s pracovnou
Trochu luxusu v Praze
Ložnice s šatnou

Návrh moderní ložnice    Fotogalerie ložnic