Redesign ložnice
v Brně

O projektu
Ložnice

Redesign ložnice
v Brně

Návrh dispozice brněnského pokoje se nezměnila jelikož ta stávající již byla optimální. Trochu se posunula 200x200cm postel směrem ke dveřím, aby moc nepřekážela cestou k francouzskému oknu. Barevnost pokoje jsem ponechal v teplejších odstínech, ale jsou to trochu neutrálnější zemité odstíny. Snažil jsem se najít kombinaci která nabídne dostatek kontrastu, ale nebude moc rušivá na pohled. Tapeta za postelí také není moc výrazná, ale dodá příjemnou geometrickou texturu na zeď a barevně ladí se skříní.

Vestavěná skříň

Pro vestavěnou skříň jsem využil celou stěnu naproti posteli. Hlavní část skříně je v dekoru KRONOSPAN – Cashmere. Velká část skříně jsou na klasické dvířka s bezdotykovým otevíráním (akorát na zrcadlové dveře se bude hodit menší nenápadná úchytka). Pod TV jsou šuplíky a nalevo od TV jsou kvůli zkosení stropu výsuvné díly s tyčí na zavěšení ramínek a police. Na tyto výsuvné díly jsem přidal úchytky pro pohodlnější otevírání.

Stínění

Jako stínění zešikmeného okna jsem použil napevno přichycené závěsy s možností odhrnutí a přichycení v horní části okna. Dle mého názoru je to jednodušší a útulnější než to řešit vícedílnou roletou nebo pomocí žaluzií.