Design
bytu

Bytový designér Praha – návrh interiéru bytu pro mladý pár. Hned u dveří do kuchyně jsem umístil vestavnou lednici, aby byla po ruce. Vedle lednice začíná hlavní pracovní plocha s bílým granitovým dřezem. Za rohem pak varná deska s digestoří vestavnou do horní skříňky. U okna je užší spížka a skříň na vyvýšené spotřebiče. V prostoru pod oknem je menší ostrůvek se snídaňovým pultem a úložnými prostory. Radiátor je posunutý tak aby se schoval pod pracovní deskou ostrůvku. V pracovní desce je nad radiátorem větrací mřížka z perforovaného plechu.
  

Design nábytku v Praze

Na nábytku převládá bílý matný povrch, doplněn o dekor dřeva korespondující s tmavší podlahou a zádovou deskou imitující tmavší beton. Úchytky jsou v podobě narážecích profilů, aby nevyčnívali do prostoru. Na zdech je jemná světle šedá výmalba díky které bílý nábytek lépe vynikne, ale kuchyně zůstane prosvětlená.
V obývacím pokoji je hned naproti kuchyni jídelní stůl pro 6-8 osob s bílým závěsným osvětlením. V protějším rohu je ideální místo na obývací kout s rohovou sedačkou a žlutými taburety na oživení. Mezi dveřmi je přizdívka s elektrickým krbem a odkládací plochou na dekorace. Nad ní se pověsí televize a netradičně pod strop se zavěsí pár skříněk pro elektroniku k TV a pro extra úložné prostory.