Online návrh
dětského pokoje

O projektu
Bytový designer

Online návrh
dětského pokoje

Tento projekt zpracoval náš designer Tomáš Jáger. Design dětského pokoje přizpůsobil zájmům dítěte a dinosauři byli jasnou volbou. Službu online nabízíme především zákazníkům z větší dálky. Se zákazníkem komunikujeme přes email, bez nutnosti osobní schůzky, takže vše s námi vyřeší vše z pohodlí domova.

Jak mám postupovat?

Pro on-line návrh postupujte následovně. Zašlete nám emailem podklady a vaše základní požadavky k interiéru. Upřesnění vašich potřeb a přání, můžeme provést telefonicky nebo přes Whatss App. Pro návrh interiéru bez osobní schůzky budeme od vás potřebovat tyto podklady:

Jaké podklady zaslat designérovi?

Půdorys navrhované místnosti s těmito rozměry:

  • délky všech stěn, rozměry a umístění všech sloupů, trámů, výklenků atd., rozměry a umístění všech oken včetně výšky parapetů a výšky oken
  • rozměry a umístění dveří (měřit od okraje zárubně), rozměry a umístění jiných stávajících prvků jako třeba radiátory, krby, větrací mřížky atd.
  • Fotografie místnosti (čím víc tím líp)
  • Detailní fotky stávajících prvků (podlaha, okna, dveře, radiátory, atd.)
  • Fotky a rozměry stávajícího nábytku, které chcete v návrhu zachovat

    Při onlinovém zhotovení 3D návrhu nejsou žádné příplatky za konzultaci, avšak u této služby požadujeme zálohu 70% z celkové ceny návrhu. Po zaslání potřebných podkladů a uhrazení zálohy začneme pracovat na 3D návrhu, který se odevzdá v domluveném termínu.

Další zajímavé řešení interiérů pro dvě děti nebo pokoje v paneláku, pokojíčku, nebo podkrovní , pro kluky, či pro holku