Dětský pokoj
pro dvě
děti

O projektu
Dětské pokoje

Dětský pokoj
pro dvě
děti

Nabízíme návrhy dětských pokojů pro dvě děti – v nově zrekonstruovaném rodinném domě jsme zpracovali návrh dětského pokoje pro dva. Sourozenci mají pokoj s dvěma stoly navržen tradičně v moderním venkovském stylu. Bílý neutrální řetězcový nábytek doplněn o výrazné prvky, které lze snadno a za minimálních nákladů obměnit.

Dva dětské stoly

Jako dominantu pokoje kromě dvou dětských stolů jsme stanovili vliesovou tapetu z kolekce Imaginarium z dílny Mr Perswall. Povlečení v námořnickém stylu a podobně barevně sladěné závěsy ladně dokreslují atmosféru mořského světa. Díky neutrálnímu bílému dvojstolu a ostatnímu nábytku si můžeme dovolit vsadit na výraznou kresbu dřeva použitého na dveřích a podlaze. Dveře z kolekce Talia v dekoru CPL dub sukatý strukturovaný dodává česká firma Sapeli.

Dvě postele ano či ne?

Většina zákazníků má v tomto jasno. Pokud ale dispozice pokoje, nebo přání dětí neumožní umístit obě dvě postele samostatně je rozhodnuto. I přes přání obou dvou dětí, je vhodné do budoucna pořídit dvě samostatné postele pro možnost rozdělení dvojčat tak, aby mělo každé své soukromí.

Také se inspirujte:

Design pokoje pro dva kluky, pro dvě holky