Dětský pokoj se stoly

O projektu
Dětské pokoje

Dětský pokoj se stoly

Návrh pokoje se stolky pro dva dětské sourozence s tapetou velryby. Návrh dětského pokoje se stoly a postelemi, v nově zrekonstruovaném rodinném domě zpracovala naše architektka. Sourozenci mají pokoj s dvěma stoly navržen tradičně v moderním venkovském stylu. Bílý neutrální řetězcový nábytek doplněn o výrazné prvky, které lze snadno a za minimálních nákladů obměnit.

2 stoly v pokoji a tapeta

Jako dominantu pokoje kromě 2 dětských stolů jsme stanovili vliesovou tapetu velryb z kolekce Imaginarium z dílny Mr Perswall. Povlečení v námořnickém stylu a podobně barevně sladěné závěsy ladně dokreslují atmosféru mořského světa. Díky neutrálnímu bílému dvojstolu a ostatnímu nábytku si můžeme dovolit vsadit na výraznou kresbu dřeva použitého na dveřích a podlaze. Dveře z kolekce Talia v dekoru CPL dub sukatý strukturovaný dodává česká firma Sapeli.

Dvě postele ano či ne?

Většina zákazníků má v tomto jasno. Pokud ale dispozice pokoje, nebo přání dětí neumožní umístit obě dvě postele samostatně je rozhodnuto. I přes přání obou dvou dětí, je vhodné do budoucna pořídit dvě samostatné postele pro možnost rozdělení dvojčat tak, aby mělo každé své soukromí.

Také se inspirujte:

návrhách dětských pokojů v paneláku, pokoje pro miminko, online pokojíček, nebo podkrovní , pro kluky, pro holky