Dětský pokoj
pro dva

O projektu
Dětské pokoje

Dětský pokoj
pro dva

Návrh pokoje pro dvě děti v panelovém domě navržen neutrálně v námořnickém stylu. Návrh dětského pokoje pro dva – zatím je v rodině jeden pouze chlapec, druhý sourozenec na cestě… Interíér pro námořníky? Proto v místnosti kombinujeme bílou, kašmírově šedou, blankytně modrou a jako doplňkovou barvu volíme červenou. Této barevné kombinaci vévodí námořnický styl, který je velice oblíbený a na trhu hojně zastoupený.

Námořnický pokoj

S námořnickou tématikou si vtipně pohrává česká firma Lavmi v kolekci Ahoy. Kromě tapet také nabízí hodiny, lustry nebo dekorační polštáře. Dětské židle Jules https://www.ikea.com/cz/cs/ideas/pripravte-se-na-jednicky-pube9c31b26 ze sortimentu Ikea mají nastavitelnou výšku sedu, a proto s mini lze pracovat jako s rostoucím nábytkem. Pro děti je důležitá hra, proto klademe důraz na dostatek místa a vhodný povrch podlahy. V tomto případě se jedná o lepené vinylové dílce od Gerflor a měkký hřejivý koberec značky Tom Tailor Uni Soft.

Inspirativní pokoje:

návrhy dětských pokojů pro dvě děti , pokoj v paneláku, pokoje pro miminko, online pokojíček, nebo podkrovní , pro kluky, pro holky