Moderní ložnice

O projektu
Brno

Moderní ložnice

Moderní ložnice Břeclav se skandinávskými prvky


Podobně jako kuchyně a obývací pokoj i moderní ložnice Břeclav bude v přírodních odstínech. Designérovi se podařal zachovat moderní styl se skandinávským nádechem. Kontinentální postel čalouněná na dřevěných nožičkách a široká 180cm. Čelo postele navržené na míru se zavěšenými nočními stolky. Mezi nočními stolky jsem navrhl měkčený čalouněný obklad z odolného potahu.

Čelo postele je navíc podsvícené LED páskem pro doplňkové osvětlení pokoje. Za postelí na zdi jsem umístil textilní tapetu s perleťovým povrchem.

Šatní skříň v ložnici

Naproti posteli dominuje šatní skříň v ložnici široká 240cm. Vzhledem k užšímu prostoru mezi postelí a skříní jsem zvolil posuvné dveře. Skříň jsem navrhl bílou abych si mohl dovolit tmavší výmalbu na zdi a dosáhnout tak příjemný kontrast. Nicméně aby skříň nebyla příliš fádní použil jsem na prostřední dvířka geometrickou  samolepku. Vedle skříně v rohu je stolek, který poslouží jako kosmetický stolek ale i jakou pracovní koutek pro notebook.
Vedle nočního stolku a za kosmetický stolek jsem použil obklad z dřevěných latí v bílém laku. Je to jednoduchý a nenákladný prvek, který dodá těmto místem designově příjemnější vzhled