Návrhy a realizace interiérů

Návrhy interiérů doporučují

1,2,3

Pokud máte s naší prací zkušenost, podělte se o ní s ostatními v sekci návrhy interiérů reference.

Děkujeme

Jiří Čtvrtek a Pavla Beranová

 

Zákazník: pí Mrtvá München, návrh kuchyně

Rozhodla jsem se přestavět kuchyň, a proto jsem začala hledat na internetu bytové architekty. Našla jsem firmu pana Čtvrtka, a i když jsem zadávala zakázku ze zahraničí, pan Čvrtek projevil ochotu mi vyhovět, takže jsem velmi spokojená a nejen s návrhem mé budouci kuchyně, ale hlavne s profesionalnim přistupem.

A vřele doporučuji ostatnim zákaznikum

Zákazník: p Bajgl Moravské Budějovice, návrh kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a předsíně

Pro zařízení interiéru nového bytu jsem si na základě internetových stránek a velmi pozitivních hodnocení práce pana Čtvrtka vybral jeho studio k realizaci obývací místnosti s kuchyňským koutem, ložnice a předsíně s chodbou.Mé přání vytvořit moderní bydlení s prvky feng shui naplnil nad očekávání. Návrhy p.Čtvrtka nepotřebovaly téměř žádných úprav, mé představy zrealizoval prakticky napoprvé v krátké čase a za příznivých finančních podmínek. Moc panu Čtvrtkovi děkuji a vřele doporučuji všem, kdo potřebují pomoc při zařizování svého bydlení.

Zákazník: pí Kirschnerová Liberec, návrhy dětských pokojů, obývacího pokoje, ložnice a předsíně, knihovny, vč. poradenství a konzultace designéra.

Jsem velice spokojená s prací a profesionálním přístupem pana Čtvrtka. Po velice nezdařilé volbě a spolupráci s předchozí architektkou mi dal do pořádku celý interiér a nyní jsem velice spokojena. S ohledem na jeho časové vytížení mi vyšel vstříc ve všech požadavcích a jeho 3D návrhy naplnila všechna moje očekávání. Jeho návrhy jsou výsledkem jeho dlouholeté praxe a zkušeností v daném oboru a určitě ho doporučuji všem lidem, kteří mají rádi moderní, vzdušný a krásný interiér jako z katalogu. Jeho profesionální přístup zcela jistě naplní vaše představy o dokonalé spolupráci

 

Zákazník: paní Petra Dvořáková, Velké Meziříčí

Spolupráce s firmou pana Čtvrtka byla na Vysoké urovni a byla jsem plně spokojena.Pomohli mi s přestavbou dětského pokoje,aby byl plně funkční pro roční dceru a desetiletého syna.Tuto firmu bych doporučila i ostatnim,jelikož jejich jednání bylo velice seriozní. Ještě jednou Vám moc děkuji.

 

Zákazník: paní Červená, Polička

Vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli provést v našem domě přestavbu kuchyně a obýváku, obrátili jsme se po velmi dlouhém hledání bytového designera na pana Čtvrtka z nedalekého Žďáru nad Sázavou. Naše prvotní nadšení z jeho perfektně vypracovaných www stránek dávalo tušit, že návrh naší přestavby bude v dobrých rukách. Pan Čtvrtek si s námi flexibilně s ohledem na naše časové vytížení domluvil termín první návštěvy, i když se zdaleka nejednalo o pracovní den. Jeho vcítění se do přání a představ klienta pak bravurně uplatnil ve svých návrzích, které byly již téměř při prvním jejich představení dokonalé. Návrhy dodal v termínu, na veškeré naše e-maily vždy reagoval velmi rychle a konstruktivně.

Pana Čtvrtka můžeme charakterizovat jako člověka, který bezezbytku splní vše, co slíbí. Pokud něco navrhuje, vždy vychází z běžně dostupných výrobků na trhu. Několikrát nám obratem převážně e-mailem poskytl mnoho rad při výběru jednotlivých komponentů – např. při výběru sedací soupravy či umístění mikrovlné trouby do skříňky v kuchyni místo klasické vestavby.

Svými radami nás vždy posunul kousek dál a ušetřil nám tak spoustu času nervů i peněz při vymýšlení nového interiéru.

Práci pana Čtvrka můžeme jedině doporučit. Díky svému perfektnímu vkusu, nápadům a přehledu o tom, co je právě in, nemáte šanci zapochybovat o tom, že jste vybrali špatně.

Pane Čtvrtku, za Vaše návrhy ještě jednou velmi děkujeme a těšíme se, až Vám jejich realizaci předvedeme v celé její kráse.

S pozdravem                                                                                   Irena Červená, Polička

 

Zákazník: pan a paní Peřinovi , Havlíčkův Brod

Pana Čtvrtka jsme si našli na internetu díky kvalitním www stránkám, kde prezentoval i své některé 3D návrhy, které se nám velmi líbily. Naše domněnka, že pan Čtvrtek je profesionál se nám potvrdila již prvním návrhem, který nám poslal a samozřejmě jeho přístupem k nám. Jeho první pohovor, kde jsme mu sdělili naše představy mu stačil ktomu, aby jsme jeho návrhy s minimálními změnami okamžitě odsouhlasili. Nechali jsme si navrhnout celý dům a určitě ho necháme pod jeho taktovkou svoje dílo zrealizovat.Už nyní ho doporučujeme svým známým a pokud bude někdo rekonstruovat nebo stavět, předáme na něj kontakt dále. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Peřinovi

 

Zákazník: rodina Horkých, Žďár nad Sázavou

Rozhodli jsme se pro přestavbu našeho bytu, zejména bytového jádra a kuchyně. Nejdříve jsme si chtěli vše navrhnout a skreslit sami, ale dostali jsme se do problému, jak do malého prostoru vtěsnat vše potřebné a ještě aby to dobře vypadalo. Rozhodli jsme se proto, že návrh přenecháme profesionálům. Na doporučení známých jsme oslovili pana Jiřího Čtvrtka. Při jeho první návštěvě jsme byli potěšeni jeho vstřícným a profesionálním přístupem. Když jsme uviděli jeho návrhy našeho interiéru, byli jsme překvapeni, jak vše důmyslně a vkusně vyřešil a naše požadavky doplnil vlastními praktickými nápady. Navíc 3D vizualizace návrhu, kterou pan Čtvrtek zpracoval, nám pomohla si „živě“ představit budoucí realizaci.
S prací pana Čtvrtka jsme velmi spokojeni a myslíme si, že je výborný designer s dobrým vkusem, zkušenostmi a nápady. Zkrátka, na to musí mít člověk nadání. Mohu všem jen doporučit.

 

Zákazník: Synková Marie Žďár nad Sázavou

S vaší spoluprací jsem byla velice spokojena, návrhy byly velice rychle zpracovany.

 

Zákazník: Dagmar Sejkorová Vysoké Mýto

S návrhy kanceláře i bytových prostor od pana Čtvrtka jsme byli velice spokojeni. Nápaditě vyřešil dané prostory s ohledem na naše požadavky. Spolupráce s ním byla výborná, proto ho můžeme doporučit dalším zákazníkům.

 

Zákazník: Ing.Brabec – Stržanov

Vážený pane,

dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za Vaši práci – návrh obýváku a koupelny pro náš rodinný domek.

Velice si ceníme Vašeho osobního přístupu a to hned z několika hledisek:

   • rychlost práce (velice krátké termíny realizace projektu)
   • přizpůsobení termínů konzultací
   • detailní zpracování návrhů a to včetně doplňků v ideálním zpracování „3 D“
   • cit pro vkus a požadavky zadavatele spojený s Vaším standartem
   • možnost volby změny barevného provedení téměř okamžitě na požádání
   • a zejména celkový pocit příjemně provedené práce ve vysoké kvalitě

Doufáme, že se nám povede Vaše návrhy realizovat, tak jak jsme se dohodli a budeme se těšit na Vaši návštěvu, abychom Vám toto umožnili prohlédnout.

Vaši práci budeme doporučovat svým známým a Vám přejeme mnoho úspěchů a spokojených klientů.

S pozdravem

Brabcovi Stržanov

Zákazník: manželé Sobotkovi Žďár nad Sázavou

Pro nové, modernější vybavení obývacího pokoje jsme se rozhodli využít služeb p.Čtvrtka.
Při jeho osobní návštěvě na konzultaci a zaměření jsme se dozvěděli spoustu rad a vychytávek
na řešení různých maličkostí při zařizování bytu.3D návrh je velice pěkný a máme jasnou
představu , jak bude náš pokoj vypadat.Oceňujeme profesionální přístup p.Čtvrtka.

 

Zákazník: Přerovští, Brno Šaratice

Hledala jsem na internetu někoho, kdo by mi pomohl s návrhy dvou dětských pokojů. Firma pana Čtvrtka mne zaujala svou prezentací a proto jsem se na něj obrátila. Spolupráce byla příjemná, vše proběhlo rychle, bez problémů a výsledný návrh splňuje nejen všechny mé požadavky, ale hlavně je zde mnoho dobrých a originálních nápadů. S prací jsem tedy velmi spokojená a pana Čtvrtka mohu vřele doporučit – budete spokojeni také, přesvědčte se sami 🙂

 

Zákazník: Eva Ambrožová a Tomáš Ambrož, Žďár nad Sázavou

Návrh koupelny: Byly nám navrhnuty dvě koupelny do novostavby.Obě dvě se nám velice líbily jak designově tak i svojí funkčností.Proto jsme je i zrealizovali.S prací a osobitým přístupem pana Čtvrtka jsme velice spokojeni a všem budoucím zákazníkům jeho nápady vřele doporučujeme.Spolupráce s panem Čtvrtkem je na vysoké profesionální úrovni.

Zákazník: Houdkovi , Bohuňov  návrh obývací pokoj

Dobrý den,

s Vaším návrhem obýváku jsme velice spokojeni, splňuje všechny naše požadavky a přání. Spolupráce byla výborná, ceníme si i cenové kalkulace a nabídky výroby nábytku, která nám ušetří i spoustu času.

Zákazník: Manželé Peřinovi Havlíčkův Brod  návrh interiéru  domu

Touto cestou ještě chceme poděkovat panu Čtvrtkovi za realizaci svých návrhů designu pro náš dům včetně dozoru, kde jeho návrhy v 3D se naprosto ztotožňovaly se skutečností. Rádi bychom ho touto cestou doporučili každému, kdo chce začít nejen stavět, ale i zmodernizovat své bydlení. Manželé Peřinovi

 

Dobrý den, zasílám referenci pro váš web.

S pozdravem

Zákazník: Zuzana Andršová (byt Praha)

S prací pana Čtvrtka jsme byli velice spokojeni. V návrhu, který nám vyhotovil, byly zakomponovány všechny naše požadavky. Zároveň byly v kratičkém čase vyhotoveny i další varianty návrhu na základě našich připomínek. Nejvíce si ceníme, že byla odvedena výborná práce ještě před domluveným termínem. Práci pana Čtvrtka mohu všem bez obav doporučit.

Zuzana Andršová, Solnice

 

Zákazník: Jana Kulhová Vlašim  –  návrh  obývacího pokoje

Vážený pane Čtvrtku,

mám ještě jeden dotaz k zaslaným obrázkům (koty 1 – viz v příloze). Uvádíte, že na dvířkách je thermopal bílý, ale uprostřed je tam i mléčné sklo nebo ne?
Jinak Vám chci ještě jednou poděkovat za spolupráci, jsem s výsledkem moc spokojená, sama bych něco takového určitě nevymyslela a jsem moc ráda, že jsem se na Vás obrátila. Už se těším, až Váš návrh zrealizujeme. Pokud to vyjde a budeme upravovat i další místnosti v bytě, rozhodně Vás oslovíme znovu.

S pozdravem
Jana Kulhová Vlašim

Dobrý den paní Kulhová,

děkuji za Váš email, odpověď jsem již zaslal.

Čtvrtek J

 

Zákazník:Katka Nováková  – Tábor  návrh dětských pokojů

Děkujeme za návrh interiéru dětských pokojů. S návrhy jsme velice spokojení, líbí se nám. Velice se nám zamlouvá přístup pana Črvtrka, jeho vstřícnost a veliká snaha vyhovět jak po stránce časové, tak při úpravách návrhů dle našich představ.. Ještě jednou děkujeme. Spokojenost. Doporučujeme.

Přeji Vám do budoucna mnoho stejně spokojených zákazníků jako jsem já.

Hodně zdaru ve Vaší další práci Katka Nováková Tábor

 

Zákazník: Říhovi – Brno-Líšeň

Vaši firmu jsme si našli na internetu, protože se chystáme zařízovat dětský  pokoj pro 3 děti ( 2 kluci a holčička) v panelovém domě tak, aby byl bezpečný,  funkční a zároveň s dětmi i “rostl” a my do něj nemuseli každou chvíli znovu investovat. Od začátku mě velmi potěšil vstřícný a profesionální přístup paní  Beranové, která prováděla zaměření. Návrh samotný pak splnil naše očekávání  prakticky hned napoprvé. Děti budou mít dost místa pro spaní, učení, hraní i uložení všech věcí. Zároveň šechno dohromady hezky vypadá a zdá se, že bude i snadná údržba a úklid. Takže za naši rodinu mohu vyjádřit maximální spokojenost. Teď už nám zbývá “jen” zvládnout samotnou realizaci.

Děkujeme moc.

 

Zákazník: Petra Lajzová – Praha návrh ložnice online

Dobrý den, pane Čtvrtku,

Váš návrh přímo předčil má očekávání. Zde je pár slov (referencí) k návrhu:

“Rozhodla jsem se pro nové, modernější zařízení ložnice, jejíž součástí bude i kancelářský kout. Řešila jsem však problém, jak do prostoru rozmístit vše potřebné, aby to vypadalo vkusně. Pana Čtvrtka jsem si vybrala na internetu díky jeho kvalitním, moderním a nápaditým 3D návrhům i velmi kladným referencím.  Ačkoliv jsem se nakonec rozhodla pouze pro návrh orientační tj. pro návrh dispozice nábytku bez možnosti úprav, pan Čtvrtek mé představy hned napoprvé zrealizoval k mé velké spokojenosti a to v nad očekávání krátkém čase a za příznivou cenu.

Byla jsem také velmi potěšena jeho vstřícným přístupem.  Již nyní pana Čtvrtka doporučuji svým známým a těším se na další spolupráci.”

Ještě jednou moc děkuji a jak jsem již jednou psala: těším se na další spolupráci

S pozdravem

Ing. Petra Lajzová


Zákazník: Michal Bernard a Františka Bukáčková –  Svratka návrhy kuchyně a obývacího pokoje

Jelikož stavíme s přítelkyní domeček a nevěděli jsme si rady s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, rozhodli jsme se oslovit bytového designéra. Zaslechli jsme dobré reference o panu Čtvrtkovi a tak jsme se ho rozhodli kontaktovat.
S panem Čtvrtkem jsme byli velice spokojeni, jak s jeho přístupem a jednáním tak s jeho nápady. Konečný návrh vypadá dle našich představ, pan Čtvrtek vystihl skvěle naše představy a předčil naše očekávání.

Vřele všem doporučujeme.

Michal Bernard a Františka Bukáčková

 

 Zákazník: Hana Z. Praha – návrh ložnice, kuchyně s obývacím pokojem

Pan Ctvrtek odvedl stoprocentni praci a zhotovil mi navrh, ktery presne odpovidal memu vkusu a predstave o modernim, krasnem a zaroven praktickem bydleni. Profesionalni vystupovani, vstricnost, flexibilita, cit pro detail a hlavne dobry vkus a napady jsou duvodem, proc bych pana Ctvrtka doporucila i svym pratelum.

Preji pekny den

Hana Z.

 Zákazník: pí Kubaníková

Hledala jsem na internetu někoho, kdo by mi poradil s návrhem kuchyně do novostavby RD. Po zhlédnutí stránek p. Čtvrtka jsem nezaváhala ani minutu a o výběru bytového designéra bylo rozhodnuto. Spolupráce byla velmi příjemná, vše proběhlo rychle, bez problémů a výsledný návrh splňuje nejen všechny mé požadavky, ale hlavně je zde mnoho dobrých a originálních nápadů. S prací jsem tedy velmi spokojená a pana Čtvrtka mohu vřele doporučit. Jeho služby jistě v budoucnu ještě využiji.Děkuji. S pozdravem Barbora Kubaníková

 

Zákazník:   Zdena Straussová, Praha – návrh dětského pokojíčku

Nevěděla jsem si rady se zařízením pokoje pro moji sedmiletou dceru. Na internetu jsem si našla bytového architekta, pana Čtvrtka. I když bylo mé zadání poněkud komplikované, vymyslel řešení, s kterým jsem spokojena nejenom já, ale hlavně moje dcera. Vybavení pokoje nábytkem, jeho barva i barva výmalby dokonale ladí. Pan Čtvrtek mi dokonce dal kontakt na firmu, která dodává samolepky na zeď, jimiž pokoj doplníme.

Jeho přístup k návrhu pokoje považuji za opravdu profesionální a všem bych ho vřele doporučila.

            Zdena Straussová, Praha

 

Zákazník: pí.Dlabajová Zlín – návrh předsíně

Grafické návrhy pana Čtvrtka jsem si našla na internetu na jeho www stránkách. Jelikož se mi jeho návrhy velice líbily zkontaktovala
jsem jej. Spolupráce proběhla velice rychle. Byla jsem okamžitě spokojena s grafickým návrhem, který pan Čtvrtek navrhl přesně
tak, jak jsem si představovala. I když se  jen jednalo  o návrh skříní v předsíně při rekonstrukci této místnosti, vím, že na pana
Čtvrtka se nyní můžu spolehnout a obrátit, kdykoli budu potřebovat poradit i při další rekonstrukci domu. Ještě jednou děkuji a přeji
hodně takových spokojených zákazníků, jako jsem já.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Jana Dlabajová