Nadčasový pokoj

O projektu
Dětské pokoje

Nadčasový pokoj


Dětský pokoj v nadčasovém interiéru s matraci o rozměru 90x200cm a výsuvným lůžkem pro kamarádky. Návrh zpracoval designer Tomáš Jáger. Za postelí umístil peřiňák, který poslouží jako úložný prostor na peřiny, ale také nahradí noční stolek. Kolem postele naprojektoval čalouněný obklad se stříbrným potahem, který ochrání stěnu před odřením. Také se dá o něj opřít takže postel poslouží i jako pohovka. Kolem postele dominují skříňky a police na hračky. Ty jsem doplnil o trojúhelníkový obklad z lamina podsvícený LED páskem, který poslouží jako sekundární osvětlení postele.

Pracovní stůl holčičky v Bzenci

V protějším rohu pokoje umístil bytový designér psací stůl se zaoblenými hranami. Pracovní část stolu hluboká jen 50cm, ale na učení a práci s notebookem je to dostačující. Za rohem na zdi nesmí chybět zrcadlo, takže tato část stolu poslouží i jako kosmetický stolek. Vedle stolu je jednoduchá šatní skříň široká 2m a je až po strop aby se získalo co nejvíc úložného prostoru. Na zdi s dveřmi je minimalistická skandinávská tapeta znázorňující kreslené hory. Z této tapety se čerpala i barva, která se použila na stěnách.

Inspirujte se:

s návrhy dětských pokojů pro dvě děti. V pokoji v paneláku, u online pokojíčku, nebo podkrovní , pro kluky, či pro holku