Praha 7 - IKEA

O projektu
Dětské pokoje

Praha 7 - IKEA

Návrh interiéru dětského pokoje v Praze 7 – nenabízíme pouze projektování dětských a studentských pokojů, ale i zpracování veškerých interiérů bytu či domu. Návrh dětského pokoje Praha – navrhl jsem částečně z nábytku IKEA a doplněný o pár dílů na míru. Na jedné straně jsou postele IKEA – SLAKT s úložnými prostory, které vykompenzují menší množství vysokých skříní. Pražský interiér části 7 – nad postelemi jsem umístil řadu skříněk ze série IKEA – METOD. Tyto řady skříněk jsem doplnil o otevřené policové díly na míru, díky kterým se prostor zcela vyplní a nevzniknou tak mezery. Mezi postelemi je vysoká skříň po strop. Ta vytváří optický předěl mezi postelemi a vytváří tak větší pocit soukromí. Jednoduchá geometrická tapeta na zdi z omyvatelného povrchu, takže odolá vlhkosti ochrání zeď před odřením.

Pražská část 7 – interiéry

Na opačné straně interiéru pokoje je nábytková sestava, sloužící převážně jako psací stůl pro dva. Nicméně díky prodloužené pracovní desce vznikne prostor i pro větší klec pro domácího mazlíčka. TV je umístěná tak, aby na ní byl dobrý výhled z obou postelí. Vzhledem k tomu, že hlavní šatní skříň bude na chodbě, upřednostnil jsem vyšší komfort kolem psacích stolů. Zůstal tak prostor jenom pro jednu užší skříň vedle okna. Velká část této sestavy je navržená na míru, akorát zásuvkové díly psacích stolů a horní nástěnné skříňky jsou opět z IKEA.

Nábytek v Praze 7

Převážně bílý nábytek je doplněný o pár prvků z dekoru dřeva, které ladí se stávající podlahou a masivními dveřmi. Návrh dětského pokoje Praha 7- na horních skřínkách jsou šedo-zelené dvířka které se do konceptu místnosti celkem hodí. Nábytek sám o sobě je jednoduchý a neutrální, ale na geometrické tapetě a tyrkysové výmalbě pěkně vynikne. Vše je navrženo tak, aby pokoj působil vzdušně a prakticky i přes dostatek skříní a úložného prostoru.

Pro inspirace:

návrhy dětských pokojů pro dvě děti. V pokoji v paneláku, u online pokojíčku, nebo podkrovní , pro kluky, či pro holku