Designový dětský
pokoj pro dva

O projektu
Brno

Designový dětský
pokoj pro dva

Dětské designové pokoje pro dvě děti ve Vyškově u Brna – v zkoseném rohu pokoje designér naprojektoval rohové pódium s úložnými prostory pro 2 matrace 90x200cm. Designový pokoj pro dva – s matracemi jsem navrhl rohový díl s částečně odnímatelným vrškem. Takže i v tomto místě bude prostor využitelný. Nechybí zde ani knihovna na hračky a knížky až po strop. Na ni navazují horní skříňky díky kterým se prostory postelí ohraničí a působí tak jako samostatné “kajuty”. Za matracemi je na zdi čalouněný obklad, který slouží jako ochrana zdi, ale také jako opěrka.

Designová fototapeta

Designový pokoj pro dva – menší psací stůl pro dva je mezi okny a je doplněný kolečkovým zásuvkovým dílem a nástěnným organizérem IKEA. Vedle dveří je ještě prostor na menší šatní skříň po strop a vyšší komodu na oblečení anebo hračky. Barevně zde převládá bílý nábytek doplněný o imitaci přírodního dřeva. Vedle dveří je fototapeta balóny a letadla s dobrodružným motivem v tyrkysových odstínech. Podobný odstín se použil i na výmalbu za matrace.

Inspirujte se také:

s návrhy dětských pokojů pro dvě děti. V pokoji v paneláku, u online pokojíčku, nebo podkrovní , pro kluky, či pro holku