Bytový architekt Praha

Praha – Ukázka designu v bytu: zákazník z Prahy požadoval od  bytového architekta barevný 3D návrh, doplněný o ručně malované graffiti, které byly přáním jeho syna. Důraz byl rovněž kladen na optické zvětšení studentského pokoje, který byl poměrně malý a navíc jej zmenšovala šikmina. Prostor jsme si v Praze zaměřili a zároveň zjistili potřeby mladého muže i požadavky jeho otce. Výsledkem je praktický a originální studentský pokoj, který si udrží nadčasový vzhled i v pozdějším věku.

Zákazník obdržel specifikaci materiálu podlah, nábytku a doplňků. Dále následovala nezávazná cenová nabídka celkové realizace, která byla investorem odsouhlasena a nám zadána. Realizace byla provedena vč. 3D graffiti. Výsledek realizace můžete zhlédnout ve fotogalerii interiérů.

Fotogalerie a inspirace návrhů v Praze

Akční cena návrhu interiérů

Snažíme se, abychom byli cenově dostupní všem, z tohoto důvodu jsme se rozhodli,  řešit poradenství nebo návrh v Praze současně s dvěmi zákazníky v jeden den. Tímto opatřením jsme slevnili pražským zákazníkům náklady na dopravu designéra a účtujeme pouze polovinu dopravy což je 5,-Kč/km.

Nabízíme jak konzultace (poradenství) tak i 3D návrhy interiérů. V případě konzultace vyřešíme Váš iteriér jak dispozičně tak i barevně a materiálově (vozíme vzorkovníky látek, výmaleb, lamin, podlah, skel, dveří….). Cena konzultace je 1500,-/místnost nebo hodinu + doprava. Akční cena za návrh je momentálně do 5.900,- (časově omezeno, nebo pouze do obsazení našich termínů) – viz podmínky a ceník. Doporučení na nás naleznete v referencích.

Proč nenabízíme služby architekta zdarma?

Je to jednoduché, za kvalitní práci musí být odpovídající odměna. Zakládáme si na čestném jednání a akce typu návrhy interiéru zdarma s dovětkem… pouze když u nás realizujete, jsou nám cizí. V takovýchto případech většinou zákazník zaplatí návrh několikanásobně v předražené zakázce.

Naše studio má ceny pevně dané a návrhy jsou nezávazné, čímž Vás nezavazují k realizaci.