Návrhy a realizace interiérů

Navrhujeme interiéry i v Ostravě

Návrhy interiérů Ostrava

Vzhledem k tomu, že náš tým designérů tvoří i naše kolegyně Pavla Beranová, která pochází z Frýdku Místku, nabízíme Vám poradenství či návrh interiéru nebo exteriéru i z oblasti Ostrava a okolí.

Cena návrhu

Cena návrhu v Ostravě a jeho okolí, se řídí našim standartním ceníkem. Zásadním rozdílem je však, že účtujeme dopravu z města Frýdek Místek. Od tud se účtuje cena za kilometr 10,- Kč/km k Vám a zpět. Prohlédněte si rovněž, co o nás píší zákazníci v sekci reference.

Ukázka návrhů bytového designéra Pavla Beranová – Ostrava a okolí

Nábízíme

  • konzultace –  pomůžeme Vám rozhodnout jak s dispozici interiéru a příček, tak i nábytku, zařizovacích předmětů, barev i materiálů.
  • 3D návrh interiéru – pokud nemáte velkou představivost nabízíme zpracování grafického návrhu, který Vám umožní zhmotnit Vaše představy a vyvarovat se chyb, kterých se můžete při budování interiéru dopustit. Veškeré navržené materiály, barvy i dekorace Vám zpecifikujeme a zasíláme nazvy i odkazy na internetové obchody, kde je vše možné zakoupit a zrealizovat vlastními silami.
  • nákresy –  okótujeme jak nábytek, tak  i dispozici instalací elektriky i vody a odpadů.
  • realizace – vzhledem k naší dlouholeté působnosti v oblasti interiérů, jsme vyselektovali špičkové firmy ve svém oboru, které nám nyní pomáhají realizovat části či celé interiéry za rozumné ceny.