Inspirace
dětských
pokojů

O projektu
Dětské pokoje

Inspirace
dětských
pokojů

Dětské pokoje inspirace jsou světy fantazie, které jsou zcela soběstačné a nezávislé na ostatním interiéru. Tyto místnosti musí splňovat hned několik požadavků. Požadavek na hraní, práci a odpočinek i možnost trucovaní.

Dětské a studentské pokoje

Dětský pokojíček spolu s dítětem roste až do studentských let. V nejcitlivějším období se stává oporou a útočištěm dítěte. Vytváříme jim proto interiéry, které jim pomáhají rozvíjet jejich osobnost a zpříjemní jim připravit se na další fáze života,….. dospělost.

Nahlédněte do našich dětských pokojů

Prohlédněte si jak naši designéři pomohli s návrhem dětského pokoje ostatním zákazníkům. Různé originální kombinace stylů a místností jsou výsledkem 18ti letých zkušeností a praxe v designu interiéru. Krásný dětský pokojíček pak nedělá radost pouze vám, ale především vašim dětem. Další inspirací vám mohou být naše studentské pokoje. Prozkoumejte různé styly, které jsme použili ve všech návrzích dětských pokojů. Mezi kterými naleznete jak vyřešit pokoj pro miminko, interiér dvou sourozenců, nebo pokoj v panelovém bytě.