Interiér rodinného
domu

O projektu
Brno

Interiér rodinného
domu

Interiéry rodinných domů od designérů v Brně – stávající strop vysoký 260cm jsem v kuchyňské části snížil o 10cm čím se kuchyň opticky oddělila od zbylého prostoru. V interiéru rodinného domu – nad velkými okny jsem navrhl podsvícený podhled LED páskem, protažený kolem zdi, který pak pokračuje až nad TV stěnu. Rozčleněny strop v takto velkém prostoru působí efektivně. 

Zvýšená myčka

Samotná kuchyně se skládá z kuchyňské stěny a velkého ostrůvku. Vedle dveří do ložnice jsem umístil lednici. Optimální pozice umístění lednice bude po ruce a nemusíte do ní chodit přes celou kuchyni. Následuje zvýšená myčka a potravinoová skříň. Takto umístěná myčka zkrátí pracovní plochu a poněkud naruší rovné linky moderní kuchyně. Tenento menší kompromis však vynahradí praktičnost vyvýšené myčky. U kuchyňské linky v interiéru rodinného domu jsem zvolil výřez s pracovní plochou a dřezem.

Ostrůvek s varnou deskou

Na druhé straně linky jsem vyvýšil troubu s mikrovlnkou. Potrasvinová skříň odděluje troubu od zdi tak, aby nebyla hned u zdi. Ostrůvek s varnou deskou velký 220x80cm pak odděluje jídelnu od kuchyně.
V obývacím koutě dominuje velká sedačka do tvaru U Polstrin Ikarus. Jednoduchá TV skříňka s knihovničkou má více než dostačující úložný prostor. Stěna za TV je kombinovaná lamelovým obkladem a mechovým obkladem s tmavší výmalbou.
Otevřená předsíň z nábytkové sestavy nabízí dostatek úložných prostorů. Posezení, místo na boty a niku na dekorace. U rohové skříně jsem navrhl niku na dřevo, která poslouží jako ideální dělící prvek mezi nábytkem a krbem.