Panelákový
dětský pokoj

O projektu
Dětské pokoje

Panelákový
dětský pokoj

Panelák a skandinávsky pokoj pro dívku z IKEA

Vzhledem k nedostatku přírodního světla v pokoji se interiér navrhl ve světlých barvách převážně z nábytku IKEA. Vzhledem k velikosti pokoje se prostor rozdělil pomocí policové stěny na hlavní spací a studentskou část a na malou předsíňku která slouží i jako šatna.

Skandinávie z Ikey


Na spaní slouží masivní postel v bílém provedení s matrací 120x200cm. Úložné prostory nabízí komoda a a vitrínová skříňka ze série IKEA – HEMNES. Pod oknem se nachází stylový psací stůl SCANDI – Pluto s otočným křeslem s čalouněným potahem Patchwork. Nábytkový předěl pokoje je navržen na míru tak aby korespondoval s vybraným nábytkem. Spodní úložný díl nabízí úložné prostory za posuvnými dvířky a na ní je policová část, které prostor opticky rozdělí, ale pořád je průhledná a prostor se s tím výrazně nezmenší. V předsíňové/šatní části je šatní skříň IKEA – PAX, velké zrcadlo IKEA – TOFTBYN a pár nástěnných věšáků na oblečení IKEA – TJUSIG


Komoda: https://www.ikea.com/cz/cs/p/hemnes-komoda-se-3-zasuvkami-bile-moridlo-80424745/
Vitrína: https://www.ikea.com/cz/cs/p/hemnes-vitrina-se-3-zasuvkami-bile-moridlo-svetle-hneda-50413507/
Psací stůl: https://www.designovynabytek.cz/bily-dubovy-pracovni-stul-pluto-110×50-cm/?a_box=ysctfsdy
Otočné křeslo: https://www.home-nabytek.cz/otocne-kreslo-mpa-move-tap-patchwork-2-8248.html
Šatní skříň: https://www.ikea.com/cz/cs/p/pax-tyssedal-satni-sestava-bila-zrcadlove-sklo-s59480272/
Zrcadlo: https://www.ikea.com/cz/cs/p/toftbyn-zrcadlo-bila-50459147/
Věšáky: https://www.ikea.com/cz/cs/p/tjusig-vesak-bila-60291708/

Návrh interiéru dětského pokoje v paneláku – v nově zrekonstruovaném bytě jsme zhorovili návrh dětského pokoje v panelovém domě. Dívka má pokoj s knihovnou navržen v tradičním venkovském stylu. Bílé skříně kombinované s dekorem přírodního dřeva, které lze snadno udžovat i v palákových bytech.

.