Kuchyň IKEA

O projektu
Homepage

Kuchyň IKEA

IKEA

Interiér kuchyně z Ikeového nábytku. Pro větší část kuchyňské linky designér použil sortiment Ikey. Pouze rohová skříňka vedle trouby a pracovní desku budou muset truhláři přizpůsobit kvůli komínu v rohu. Tato linka do tvaru U nabízí optimální ergonomii a dostatek úložného prostoru. V případě potřeby lze linku zvětšit směrem do obývacího pokoje. U vstupních dveří je lednice, spížka a vyvýšené spotřebiče.

V rohu je roletová skříňka (ideální skrýš pro kávovar, konvici, topinkovač a jiné malé spotřebiče.) Pod dřezem je šuplík na koše pro třídění odpadu. Myčka se nachází vedle varné desky. Nad varnou deskou visí moderní recirkulační digestoř.

Skříňky v kuchyni


Skříňky a dvířka jsou v bílém matu s černými úchytkami a pracovní deska je z dubové spárovky jsou doplněny zádovou deskou v metalickém provedení. Stejný metalický obklad se použil i na pohledové zadní straně linky. Horní skříňky se šedo-zelenými dvířky přesahují až do obývací části. TV stolek je ze série IKEA BESTA (stejné řešení jako u původního bytu akorát kratší).

Obývací část


V obývací části zůstalo dostatek prostoru pro stávající psací stolek, křeslo a sedačku. Použil jsem akorát světlejší koberec a přidal pár kulatých taburetů a kulaté stolky, které korespondují s kulatou digestoří a kulatými světly.

Také hledáte:

kuchyň do u, kuchyň s obývacím pokojem, kuchyň s ostrůvkem