Návrhy a realizace interiérů

Návrhy kuchyní ve 3D

Kvalitní návrhy kuchyní , jak v panelovém bytě tak rodinném domě, se zaměřením na design, praktičnost a kvalitu, nabízí naše interiérové studio. Tento prostor již dávno není místem, ve kterém se pouze připravují a konzumují pokrmy. Tomuto prostoru se čím dál častěji přizpůsobuje zbytek interiéru. Stále častěji se setkáváme s požadavkem…..propojit kuchyňskou linku designově i prostorově např. s jídelním koutem, nebo a to především  s obývákem .

Návrh a poradenství

jsou nezávazné s možností realizování za zajímavé ceny a plnou zárukou na 5let.

Na rozdíl od kuchyňských studií, Vám nabízíme  3D návrhy kuchyně na míru (nejsme omezeni typizovanou řadou ani dekory) a nenabízíme polské ani čínské materiály. Bytoví architekti s ohledem na Váš styl, přání , duši prostoru, členitost a světlost místnosti, navrhnou či poradí s dispozicí skříní, výběrem dekorů (dvířek, pracovních desek, obkladů, podlah, interiérových dveří, tapet, výmaleb, osvětlení…) a doplňků, včetně okótovaného půdorysu a možností instalačních plánů.

Nábízíme různé styly, jak s vysokým leskem a dotekovým či elektronickým otevíráním, tak i návrhy rustikálních kuchyní a provence v masivu. Po zpracování finálního návrhu zasíláme nezávaznou cenovou nabídku realizace rodinnou firmou truhlářství Kotovic, která má ve výrobě kvalitních kuchyňských linek i ostatního nábytku dlouholetou tradici.

Barvy kuchyně

3D fotogalerie návrhů kuchyní

Inspirace návrhy

V čem se lišíme od jiných návrhářů:

  1. Navrhujeme originální kuchyně a propojené místnosti s obývacím prostorem, s ohledem na finanční a časové možnosti zákazníků.
  2. Nenabízíme polské ani čínské materiály
  3. Dodáváme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou výrobků
  4. Zasíláme nezávazné cenové nabídky s možností realizace po celé ČR
  5. Zajišťujeme servis a náhradní díly
  6. Máte možnost využít pouze konzultaci či poradenství s dispozicí kuchyně, použitými materiály a případnými vodo a elektroinstalacemi

Nabízíme návrhy i realizace kuchyňských linek

V kuchyni se především zaměřujeme na praktičnost i funkčnost prostoru při vaření a obsluze spotřebičů, který pak musí jít ruku v ruce s originalitou a designem kuchyně jako celku. Ke kuchyni dodávame prověřené spotřebiče a doplňky světoznámých značek jako jsou např.  Faber, Fulgor, BOSCH, Franke, a jiné.

kuchyňské skříňky a kontejnery v kuchyni vybavujeme kvalitním kováním a karusely s optimálním poměrem kvalita/cena. Stejně jako je originální zákazník a prostor kuchyně, tak i kuchyňský nábytek by měl být přizpůsobován prostoru a přání zákazníka. Z tohoto důvodu dodáváme kuchyňské linky na míru přizpůsobené potřebám zákazníků a rozměrům interiéru.

 

Praktické rady pro kuchyň naleznete na http://kuchyne.dumazahrada.cz/

návrhy kuchyní Praha , návrhy kuchyní Brno , návrhy kuchyní Ostravanávrhy kuchyní Hradec Králové ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *