Návrhy a realizace interiérů

3D návrhy dětských a studentských pokojů

Návrhy dětského nebo studentského pokoje přizpůsobujeme věku, povaze a zájmu dítěte. V barevných dětských pokojích klademe důraz na bezpečnost a zdraví dítěte. V pokojíčku hrají velkou roli také barvy, které mohou např. tlumit nesoustředěnost a nadměrnou hyperaktivitu dítěte, nebo naopak dítě povzbudit a podpořit jeho mozkovou činnost.

Dětský pokoj ať už v paneláku či rodinném domě si jistě každý z nás v dětství přál mít zábavný a atraktivní nejen pro sebe, ale i pro své kamarády. Jako rodiče si nyní přejeme mít pro naše děti pokojík bezpečný a účelový

My jako návrháři propojujeme tyto přání našich nejmenších s požadavky jejich rodičů a vytváříme tak dokonalé dětské království v tom nejkrásnějším období…. dětsví.

 Fotogalerie 3D návrhů dětských pokojů

 

 Barvy dětského pokoje

prohlédněte si jak vypadá dětský pokoj v různých barevných kombinací – jeden pokoj různé varianty.

 

Fotogalerie 3D návrhů studentských pokojů

Praktické pokoje pro kluky i holky, stylizujeme dle povahy a image studenta.  Pomocí tvarů , barev a dekorací,  jako jsou 3D tapety nebo originální výmalby, vznikají osobité interiéry které nezevšední.

 

Proč si nechat navrhnout a příp. zrealizovat dětský nebo studentský pokoj právě od nás?

1. Naše práce se odráží na spokojenosti našich zákazníků, kteří se o nás vyjádřili v odkazu – Napsali o nás

2. Dětské a studentské pokoje navrhujeme i realizujeme za přijatelné ceny a ve vysoké kvalitě (nepoužíváme polské ani čínské materiály 🙂 )

3. Pokojíky vyřešíme do nemenšího detailu, a vše co navrhneme, také umíme zrealizovat.

4. Získáváte od nás jak originální barevné 3D návrhy dětského pokojíčku, tak i odkazy na obchody a výrobce s navrženým nábytkem, dekoracemi, tapetami, osvětlením a jiné.

5. Dodáme Vám cenové nabídky kompletní či částečné realizace pokoje, námi prověřenými firmami, u kterých dohlédneme na kvalitu a nezávadnost materiálů a dodaných prací.

6. Nejsme imaginární mohli jste nás vidět v pořadu Sama doma – Dětský pokoj – Jiří Čtvrtek 19:53s

 

 

2 Responses to 3D návrhy dětských pokojů

  • Petra says:

    Chtěli bychom ocenit práci paní Beranové,která nám navrhla studentský pokoj. Místnost je členitá a dlouhá. Všechny dispoziční trable i naše požadavky p.Beranová vyřešila skvěle. Nepouzijeme sice všechny navržené detaily (předložka k posteli za 14.000,-Kč,tapeta za 7.200Kč) ale šlo nám o napad,rozmístění,barevné kombinace. Děkujeme a doporučujeme.

  • Kateřina, Praha says:

    Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Čtvrtkovi za výbornou práci. Skvělá komunikace, vystihl přesně to co jsme chtěli, s návrhy jsme byli moc spokojeni a nyní, když už máme jednu místnost zrealizovanou a na další se pracuje, tak vidím, že jsme udělali moc dobře a ušetřili u toho i nemalé peníze. Pokud budeme potřebovat, tak se na Vás rádi znovu obrátíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *