Návrhy a realizace interiérů

Grafický návrh domu – návrhy fasád rodinných domů

Návrh fasády

uvažujete o nátěru fasády, nebo stavíte a dle projektové dokumentace si dům nedokážete představit? Máte obavy z výsledku? Aby byl výsledný dojem vašeho domu shodný s vašimi představami, nechte si ještě před zahájením stavebních prací vypracovat v 3D programu, jak bude dům po nátěru vypadat. Návrh fasády vyprojektujeme na vymodelovaném domu. Můžeme také navrhnout terasu, okna, střechu… Případně i zrealizovat. Je rovněž možné model domu s novou vizáží vložit do fotografie okolí, kde se dům nachází.

 

 

Fotogalérie fasád

Fasáda má funkci ochranou

Nátěrové hmoty musí především odolávat povětrnostním vlivům a ochraňovat budovu před extrémními podmínkami jako jsou: střídání teplot, UV záření, mráz, a vlhkost.

Vybírat si lze například ze silikonových, akrylátových nebo silikátových fasádních barev. Každý tento nátěr má svoje specifika. Konečný výsledek a dlouhodobou životnost ovlivňuje nejenom samotný nátěr, ale také dodržení doporučených instrukcí a procesů při natírání. Nabízíme Vám pomoc při výběru vhodné omítky a rovněž sladění barevnosti s dalšími prvky stavby a jejího okolí.

 

 

Fasádní barvy Primalex , fasádní systém Baumit, systém Weber